11 bit Studios AMD İle İş Birliğine Gittiklerini Duyurdu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

11 bit studios, AMD ile teknolojik gelişim ve karşılıklı destek odaklı yeni bir işbirliğini duyurdu. Bu işbirliği, şu anda 11 bit studios’ta geliştirilmekte olan tüm oyunlar (Frostpunk 2, The Alters, Codename Project 8) ve 11 bit studios tarafından yayınlanacak oyunlar (Starward Industries’ten The Invincible, Fool’s Theory’den The Thaumaturge vs) için geçerli olacak.

Bu işbirliği sayesinde firmalar birlikte çalışarak 11 bit oyunlarını performans açısından optimize edecek ve PC’ler, dizüstü bilgisayarlar, el bilgisayarları ve konsollar dahil olmak üzere birden fazla oyun platformunda çalışan açık kaynak teknolojisini kullanacak.

11 bit studios yönetim kurulu üyesi Pawel Feldman, “Bizim için oyunlar çok önemli, ama teknoloji de öyle ve önümüzdeki yıllar için harika bir teknoloji ortağımız var.” dedi.

11 bit’in teknoloji direktörü Szymon Jabłoński ise “oyunlarımız benzersiz ve birçok farklı odak noktasına sahip. AMD ile birlikte çalışarak AMD FidelityFXTM Super Resolution 3 (FSR 3) gibi inanılmaz teknolojilerinden bazılarını en yeni oyunlarımıza dahil edebilecek ve bu oyunları AMD Ryzen işlemciler ve AMD Radeon GPU’larda performansı ve görsel doğruluğu en üst düzeye çıkaracak şekilde optimize edebileceğiz.” diyor.

Important!  Xbox'un Geleceği Belli Oluyor Microsoft, 15 Şubat'ta Planlarını Açıklıyor
11 bit Studios AMD İle İş Birliğine Gittiklerini Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!