ABD Savunma Bakanlığı, UFO’lar İçin Özel İnternet Sitesi Açtı

featured
service

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), her vakit büyük bir tartışma konusu olan UFO’larla ilgili yeni bir karar aldı. Alınan karar doğrultusunda, gizliliği kaldırılmış olan bilgilerin kamuoyu ile paylaşılmasına karar verildi. Bu bağlamda; yeni bir internet sitesi oluşturan Pentagon, bu internet sitesi üzerinden UFO’larla ilgili bilgiler paylaşılacak.

Yapılan açıklamalara baktığımızda, kelam konusu internet sitesinde UFO’larla ilgili bugüne kadar yazılmış makaleler, fotoğraflar ve görüntüler bulunacak. Ayrıyeten eski ve mevcut hükümet yetkilileri ile yeniden eski ve mevcut ordu mensupları, bu internet sitesi üzerinden UFO gördüklerine ait bildirimler de yapabilecekler. Gelecekte ise bu bildirim müracaatlarının herkese açılacağı tabir ediliyor.

Site şu an tam olarak faal değil

79fc8343ade474db4c4ae4008bb3b9d522137e4f

İnternet sitesine göz attığımızda, şu an için genel olarak bilgilendirmeler yapıldığını görüyoruz. Misyon ve vizyon üzere başlıklar altında yapılan açıklamalar ile ABD’nin geçmişteki UFO çalışmalarıyla ilgili bilgiler de internet sitesinde paylaşılıyor. Öte yandan; geçmişte yakalanan UFO imajları de internet sitesi üzerinden servis edilmiş durumda. Öte yandan, bu görüntülerin nasıl çekildiğine ait ayrıntılı bilgiler de sağlanıyor.

b1fbfc22cff6d173ccccd09319512b8bccbd1328

*İnternet sitesinden aldığımız bir ekran imgesi.

Pentagon’un UFO’larla ilgili internet sitesi ile ilgili olarak aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Oluşturulan internet sitesine ulaşmak isteyen okurlarımız, buradaki ilişkiyi kullanabilirler.

Important!  Meksika Kongresi’nde 1000 yaşında olan iki “uzaylı” cesedi bulunduğu iddia edildi
ABD Savunma Bakanlığı, UFO’lar İçin Özel İnternet Sitesi Açtı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!