Apple Car: Yolda Yeni Bir Döneme Hazır mı? Bloomberg İçeriden Bilgileri Paylaşıyor

Apple Car
Apple Car
service

Apple, Elektrikli Otomobil Projesine Yeniden Odaklanıyor! Apple, Mark Gurman’ın aktardığına göre, elektrikli otomobil projesini 2028’e erteleyerek ve otonom sürüş fikrinden vazgeçerek, Tesla benzeri bir araç üzerinde çalışmaya devam ediyor.

2022 Sonunda Ortaya Çıkan Yeni Bilgiler Ne Diyor? 2022’de projenin iptal edildiği iddialarıyla çalkalanan “Project Titan,” hala canlı! Yeni bilgiler, Apple’ın otomobil planlarındaki değişiklikleri gün yüzüne çıkarıyor.

Apple Car launch pushed years with design revamp unveiled

2028 Hedefi ve Tam Otonomi İptali: Ne Değişti? Gurman’a göre, Apple Car’ın tamamen kendi kendine gidecek bir araç olma hedefi rafa kaldırıldı ve çıkış tarihi 2028’e kaydırıldı. Peki, neden bu değişiklikler yapıldı?

Apple’ın Otonom Sürüş Stratejisi: Tesla’dan Farklı mı? Apple, otonom sürüş konusunda Tesla’nın izinden gitmeyi seçiyor. Yeni planlara göre, araç kısmi otomasyon özellikleriyle donatılacak. İşte detaylar!

Kısmi Otonom Sürüş: 2. Seviye Ne Anlama Geliyor? Apple Car’ın 2. seviye otonom sürüş özellikleri neler getirecek? Frenleme, hızlanma desteği ve daha fazlası. Ancak, tam otonom sürüş mümkün mü?

Apple Car Projesinde Belirsizlik: Beklentiler ve Gerçekler! Projenin geleceği belirsiz mi? Gurman, düşük beklentilerle ürün çıkarmanın risklerini ve üst düzey yöneticilerin projeyi yeniden değerlendirme olasılığını tartışıyor.

Important!  Samsung, Otomobil Endüstrisi için Automotive UFS 3.1 Depolama Birimlerini Seri Üretmeye Başlıyor
Apple Car: Yolda Yeni Bir Döneme Hazır mı? Bloomberg İçeriden Bilgileri Paylaşıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!