Apple’ın 619 TL’lik Parlatma Bezi, iPhone 15’leri de “parlatabiliyor mu?”

featured
service

Bir defa daha dünya çapında milyonlarca kişinin gözlerini Apple Store web sitesine diktiği ve yeni iPhone’ların ve Apple Watch’ların Apple’ın 2021 yılında piyasaya sürdüğü 619 TL’lik Parlatma Bezi ile uyumlu olup olmadığını öğrenmek için “gözlerini kırpmadan beklediği” vakit geldi. Sonuçta, Apple bu bezi duyurur duyurmaz satın alan pek çok kişi var ve iki yıl evvel 619 TL’yi boşa harcayıp harcamadıklarını merak ediyorlar.

Neyse ki, görünene nazaran bu “değerli” kumaş yeni iPhone’lar ile de “tam uyumlu.” Kumaş, titanyum çerçeveli iPhone 15 Pro ve Pro Max’i bile destekliyor. Nereden mi biliyoruz?

Apple, kısa bir müddet evvel web sitesini güncelledi ve bu kumaş kesiminin uyumlu aygıtla listesine en az altı yeni aygıt daha ekledi. Bu, listenin genel toplamını neredeyse 120 aygıta çıkarıyor.

Apple, “aşındırıcı olmayan” esnek materyaliyle bu bezin tüm Apple ekranlarını, hatta Pro Display XDR’ın yüksek teknolojili nano dokulu camını bile “güvenli ve tesirli bir şekilde” temizleyebileceğini garanti ediyor. Apple, M1 Pro ve Max çipleri ve üçüncü jenerasyon AirPod’larıyla birlikte bu kumaşı piyasaya sürdü ve o günden bu yana geçen iki yıl içinde elbet dünya çapında sayısız Apple ekranını temizledi. Ve artık yeni kuşak telefon ve saatleri temizlemeye devam edecek.

Apple Parlatma Bezi’nin takviye listesine eklenen eserler şu formda:

  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max
  • iPhone 15
  • iPhone 15 Plus

Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Series 9

Important!  Xiaomi Redmi 10 incelemesi: Kameraların Gücü ve Şarj Performansı
Apple’ın 619 TL’lik Parlatma Bezi, iPhone 15’leri de “parlatabiliyor mu?”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!