Binance, Bu 3 Altcoin İçin Desteğini Duyurdu!

featured
service

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, önemli bir adım attı. Altcoin projeleri Sei (SEI), IOTA (IOTA) ve Arweave (AR) için yaklaşan ağ yükseltmeleri ve hard fork’ları desteklediğini açıkladı. Borsa, bu önemli gelişmeler sırasında kullanıcıları için sorunsuz bir geçiş sağlamayı amaçlıyor.

Listedeki ilk altcoin: SEI yükseltmesi

Sei (SEI) ağ yükseltmesinin, 3 Ekim 2023’te TSİ 18:00’de  gerçekleşeceği tahmin edilen 29.772.820 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanmaktadır. Yükseltme sürecini kolaylaştırmak için Binance, aynı gün  TSİ 17:00’den itibaren SEI tokenlarının yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacaktır. SEI tokenlarının Binance platformunda alım satımının bu süre boyunca etkilenmeyeceğini belirtmek önemlidir.

venture plans recover full

IOTA ve AR için de güncelleme gerçekleşecek

IOTA (IOTA) ağ yükseltmesi ve hard fork’u, 4 Ekim 2023’te yaklaşık TSİ 09:00’da gerçekleşmesi planlanan 7.669.900. Kilometre taşında gerçekleşecek. Bu yükseltme, toplam IOTA token arzının 4,6 milyar olarak değişmesine neden olacak. Binance, 4 Ekim 2023 tarihinde TSİ 08:00’den itibaren IOTA tokenlarının yatırılmasını ve çekilmesini askıya alacak. SEI’ye benzer şekilde, IOTA tokenlarının ticareti Binance’de kesintisiz olarak devam edecektir.

Diğer yandan Arweave (AR) ağ yükseltmesi ve hard fork, 5 Ekim 2023’te işleme alınmakta. Zira yaklaşık TSİ 10:00’da 1.275.480 blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Binance platformundaki AR tokenlarının yatırılması ve çekilmesi, 5 Ekim 2023 tarihinde TSİ 09:00’dan itibaren geçici olarak askıya alınacaktır. SEI ve IOTA’da olduğu gibi, AR alım satım faaliyetleri bu süre boyunca etkilenmeyecektir.

image 2

İşlemler ne zaman başlayacak?

Binance, yükseltmeler ve hard forklar sırasında kullanıcıları için sorunsuz deneyim sağlamayı taahhüt ediyor. Borsa, müşterilerinin geçişini kolaylaştırmak için gerekli tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını söyledi.  SEI, IOTA ve AR için yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilen ağlar stabil olduğunda yeniden açılacaktır. Binance, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmaya olan bağlılığını vurguladı. Ayrıca bu hizmetlerin yeniden başlatılmasıyla ilgili başka bir duyuru yayınlamayacağının altını çizdi.

Important!  Intel'in en güçlüsü: Core i9-14900KF test edildi

Sonuç olarak, Binance’in Sei, IOTA ve Arweave yükseltmelerine ve hard forklarına verdiği destek, kritik. Zira borsanın kullanıcılarına ve daha geniş kripto para topluluğuna olan bağlılığının altını çiziyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance, günlük işlem hacmi ile lider. Uzun bir süredir en çok işlemin Binance’te yapıldığı da bu verilerle ortaya çıkıyor. Sonuç olarak, binlerce insanın kullandığı borsanın resmi açıklamaları, piyasada büyük önem teşkil ediyor.

Binance, Bu 3 Altcoin İçin Desteğini Duyurdu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bildirimleri Etkinleştir OK Hayır, teşekkürler