Boyut Atlayan Teknoloji: KUBB mini Masaüstü Bilgisayar Satışta!

featured
service

Dünyanın en küçük masaüstü bilgisayarı olarak tanıtılan KUBB mini, son teknolojiye sahip donanımlarıyla dikkat çekiyor. Intel N100 işlemciye sahip olan cihaz, 16 GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 1 TB’a kadar NVMe M.2 SSD depolama kapasitesi sunuyor.

KUBB mini, aynı zamanda sessiz çalıştığı iddia ediliyor ve bilgisayar kullanıcılarına her türlü masaüstü bilgisayar deneyimini sunmayı amaçlıyor. 4 çekirdekli 3.4 GHz hızında çalışan bir CPU ile gelen bu cihaz, işlem gücü konusunda da iddialı. Kullanıcıların depolama ihtiyaçlarını karşılamak için microSD kart depolama birimi ve USB 3.2 bağlantı noktaları gibi özellikler de sunuyor.

Bleu Jour, KUBB mini ile teknoloji dünyasında fark yaratmayı hedefliyor. Firma, bu ürününü üretmek için bağış kampanyaları da düzenliyor. Şirket, KUBB mini’nin son prototipini üretime geçirebilmek için 52,000 dolardan fazla bağış toplamayı hedefliyor.

Dünyanın en küçük masaüstü bilgisayarlarından biri olan KUBB mini, teknoloji meraklıları ve iş profesyonelleri için heyecan verici bir seçenek sunuyor. Boyutlarına rağmen yüksek performans sunmayı hedefleyen bu bilgisayar, özellikle mobil kullanım gereksinimlerini karşılayacak bir çözüm arayanlar için ilgi çekici olabilir.

Important!  WhatsApp, artık grup sohbetlerinizi filtrelemenizi sağlayacak
Boyut Atlayan Teknoloji: KUBB mini Masaüstü Bilgisayar Satışta!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!