Çıktığında Ortalığı Kasıp Kavuran Kedi Simülatörü Stray’in Sineması Geliyor!

featured
service

Annapurna Interactive imzalı kedi simülatörü Stray, 2022 yazında çıkış yapmış ve tüm dünyadaki oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştı. Birinci olarak PlayStation ve PC için çıkan imal, yakın vakitte Xbox’a da gelmişti.

Bugün ise Annapurna’dan oyunun hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. Şirket, Stray’in bir film adaptasyonunun geleceğini duyurdu.

Stray sineması animasyon cinsinde olacak

326e01d0354fdd68e77d1a0139b62ffd494653e4

Yapılan basın açıklamasına nazaran Stray uyarlaması bir animasyon sineması olarak karşımıza çıkacak ve Annapurna Animation tarafından geliştirilecek. Sinema hakkında bunun dışında öteki bir bilgi yok. Çıkış tarihi, ismi ve öbür ayrıntıları için beklememiz gerekecek.

Ayrıca Annapurna, öteki oyunlarının da ileride sinema yahut dizi olarak uyarlanmasını planladığını aktardı. Fakat bunların hangi oyunlar olacağını paylaşmadı. Şirket, Outer Wilds, What Remains of Edith Finch, Donut County, Kentucky Route Zero, Journey ve daha birçok sevilen oyunu bünyesinde bulunduruyor.

Stray’e dönecek olursak sinema haberinin oyunun cihanını sevenleri bir epey heyecanlandıracağını söylemek mümkün. Bir kedi simülatörü olan Stray, ailesinden kopmuş, yalnız ve kaybolmuş bir sokak kedisinin korkutucu bir kentte yolunu bulmaya çalışmasını bahis ediniyordu.

Stray, son yıllarda önemli derecede artan görüntü oyunu uyarlamaları ortasına katıldı. Yakın vakitte The Last of Us, Resident Evil ve The Witcher dizisi, Harika Mario ve Gran Tourismo sinemalarını görmüştük. Ayrıyeten Fallout’tan uyarlanan bir dizi de Amazon tarafından geliştiriliyordu.

Important!  Dune 2 Vizyon Tarihi İki Hafta Öne Alındı
Çıktığında Ortalığı Kasıp Kavuran Kedi Simülatörü Stray’in Sineması Geliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!