DigiFT, token ticareti için önemli Singapur düzenleyici onaylarını aldı

featured
service

SİNGAPUR – Singapur merkezli bir finansal teknoloji firması olan DigiFT, kısa bir süre önce Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) Sermaye Piyasası Hizmetleri (CMS) lisansı ve Tanınmış Piyasa Operatörü (RMO) statüsü alarak önemli düzenleyici kilometre taşlarına ulaştı. Bugün duyurulan bu gelişme, DigiFT’in Ethereum blok zincirindeki menkul kıymet tokenleri için ikincil piyasa likiditesini yasal olarak yönetmesine ve kolaylaştırmasına olanak tanıyor.

Haziran 2022’den bu yana MAS’ın düzenleyici sanal alanının bir parçası olan şirket, artık zincir içi menkul kıymetleri idare etme ve ortak yatırım planı işlemlerini yönetme yetkisine sahip. Bu akreditasyonlarla DigiFT, hem birincil hem de ikincil piyasalarda dijital menkul kıymetlerin yasal ihracı ve ticareti de dahil olmak üzere zincir üzerinde düzenlenmiş finansal faaliyetler sunabilir.

CEO Henry Zhang’ın liderliğinde DigiFT, 2021 yılında bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) sistemi başlattı. Bu sistem, tokenize tahviller, hisse senetleri ve diğer varlıklar için likit ikincil piyasaları desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Şirketin vizyonu, yenilikçi tekliflerle kullanıcı deneyimini geliştirirken zincir üzerindeki düzenlenmiş finansal faaliyetlerde devrim yaratmaktır. Bunlar arasında zincir içi varlık kanıtı ifşası ve zincirler arası dağıtım yetenekleri bulunmaktadır. Platformun gelecek planları arasında mobil uygulamasının erişimini bölgesel olarak genişletmek ve küresel olarak kullanıcılar için yatırım sürecini iyileştirecek özellikler eklemek yer alıyor.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Important!  Açıklandı: Bu 5 Kripto Para Geliştirici Aktivitesinde Patlama Yaşıyor!
DigiFT, token ticareti için önemli Singapur düzenleyici onaylarını aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!