Dikkat! Threads yerine yanlış uygulamayı indirmeyin!

featured
service

Data.ai’nin outlet ile paylaştığı bir tahmine göre, 2019’dan beri var olan bir Slack alternatifi olan Threads, 6 Temmuz ile 12 Temmuz arasında iOS’ta 880.000’den fazla kere indirildi. O dönemden önce daha önce “az sayıda indirildiği” yerde, Threads dünya çapında en çok indirilen 52. App Store programı oldu. Almanya, İspanya ve İtalya dahil olmak üzere bir avuç Avrupa Birliği ülkesinde ilk 10’a girmeyi bile başardı. Bunun, Instagram’ın Threads’inin AB’de mevcut olmaması ve Meta’nın o zamandan beri insanları engellemeye başlamasıyla bir ilgisi de olabilir.

Ayrıca threads.com’un sahibi olması nedeniyle Threads (Slack alternatifi), web sitesine gelen trafikte “önemli” bir artış elde etti. Aslında, şirket o zamandan beri ön sayfasına “Instagram ile ilişkili olmadığını” beyan eden bir rozet bile ekledi. Twitter’da da benzer bir sorumluluk reddi beyanı görebilirsiniz.

Dikkat! Threads yerine yanlış uygulamayı indirmeyin!

Elbette Meta ve Threads aynı markayı kullanan ilk şirketler değil. TechCrunch’ın belirttiği gibi, bir güneş enerjisi elektrikli araç girişimi, bir çevrimiçi kurs platformu ve iki ayrı fintech firması dahil olmak üzere Lightyear adlı birkaç şirket var.

Yine de, iş yeri sohbet uygulaması olan Threads’in eski bir Facebook ürün yöneticisi olan Rousseau Kazi tarafından ortak olarak kurulduğunu düşündüğünüzde bu komik bir tesadüf. Ve Meta şimdi kafa karıştırıcı bir şekilde Threads olarak da adlandırılan bir Instagram yardımcı uygulamasını çalıştırıyor. Eh, sanırım Silikon Vadisi’nde özgünlük diye bir şey kalmadı.

Important!  Samsung Galaxy F34 modeline yeni renk seçeneği eklendi
Dikkat! Threads yerine yanlış uygulamayı indirmeyin!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!