Dyson Sphere Program Tam Sürümle Geliyor

featured
service

Dyson Sphere Program Tam Sürümle Geliyor
Uzay, şehir kurma, ve simülasyon oyunu Dyson Sphere Program, Youthcat Studio tarafından geliştirildi ve Gamera Games tarafından yayınlandı. Oyunun tam sürümü 15 Aralık tarihinde oyuncularla buluşacak.
Galaksiler Arası Fabrika Sistemi: Dyson Sphere Program’ın Temelinde Ne Var?
Oyun, galaksiler arası bir fabrika sistemi oluşturmayı hedefleyen oyunculara yönelik. Otomatikleştirilmiş bir sistemle galaksi içinde ticaret yapma ve devasa fabrikalar kurma imkanı sunuyor. Aynı zamanda oyuncular, başlangıçta küçük bir yapıyla başlayıp daha sonra devasa fabrikalara dönüşebilen galaksiler arası bir fabrika sistemi inşa edebiliyor.
Bilim Kurgu Temalı Deneyim: Yıldızların Gücünden Faydalanın ve İmparatorluğunuzu Kurun
Oyunda bilim ve teknolojinin gücünden yararlanmak temel amaç. Yıldızlardan enerji elde etmek, kaynakları toplamak, üretim hatlarını planlamak ve bir uzay atölyesinden başlayarak galaksiler arası bir imparatorluk inşa etmek mümkün. Yapay zeka destekli bir risk değerlendirmesi sayesinde, tedaviyi değiştirmeye yönelik kararlar alabilir ve kalp krizi riskini önleyebilirsiniz.
Bu uzay macerasında, bilim kurgu teması altında yapay zeka sistemlerini keşfederken, uzayda bir tür süper bilgisayar geliştirir ve makine üretimine geçiş yaparsınız. Oyunun derinlikleri içinde, enerji kaynağı bulma ve kullanma, projelerle uzay mühendisliği gibi temalar ön plana çıkıyor.
Important!  Xbox ve PC İçin Kablolu GamePad Alternatifi: HyperX Clutch Gladiate İncelemesi
Dyson Sphere Program Tam Sürümle Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!