E-kitap okuyucu, tıpkı güneş gözlüğü gibi yüzünüze taktığınız yeni ve yenilikçi bir e-kitap okuyucudur…

featured
service

Giyilebilir E-Kitap Okuyucu Gözlük Şeklinde

VR kulaklığa biraz benzeyen Sol, yalnızca eller serbest bir e-okuyucu olarak tasarlanmış çok daha basit bir cihazdır. Yalnızca 100 gram ağırlığında ve siyah güneş gözlüğü şeklinde olan Sol, uzanarak kitap okumak gibi daha konforlu bir okuma deneyimi için tasarlandı. Ama sormadan önce hayır, gözlerinizle veya zihin gücünüzle sayfaları çeviremeyeceksiniz…

Sol Reader, her biri 65.536 piksel görüntüleme kapasitesine sahip bir çift 1,3 inç yandan aydınlatmalı E Ink ekrana sahiptir. Cihaz ayrıca dahili bir diyoptri ayarına sahiptir, böylece gözlük takan veya temas halinde olan kişiler, ek görme düzeltici takmadan cihazı kullanabilirler. Sol’un ana avantajlarından biri, iddiaya göre tüm dış görsel dikkat dağıtıcı unsurları engelleyerek okuyucunun e-kitaba odaklanmasına olanak sağlamasıdır.

E-kitabın sayfaları karanlık bir arka plana yansıtılıyor ve okuma deneyimi, üretici tarafından gerçek bir kitabın sayfalarına bakmaya benzer şekilde tanımlanıyor. Sayfaları çevirmek için kullanıcılar uzaktan kumanda benzeri bir kumandanın düğmelerine basıyor, dolayısıyla bu şeyi okumak teknik olarak tamamen eller serbest kalmıyor.

Sol Reader, tek şarjla yaklaşık 30 saatlik okuma süresi sağlayan yerleşik bir pile sahiptir; bu, geleneksel e-kitap okuyucularla karşılaştırıldığında çok fazla gibi görünmemektedir. Depolama kapasitesi 64 MB ile sınırlıdır, ancak kulaklık, DRM’siz EPUB dosyalarının kopyalanmasına olanak tanıyan mobil bir iOS veya Android uygulamasına kablosuz olarak bağlanır, böylece tüm e-kitaplarınızı burada saklamanıza gerek kalmaz.

Important!  Boreas Teknoloji Ürünleri Data Centre World Paris'te Büyük İlgi Gördü
E-kitap okuyucu, tıpkı güneş gözlüğü gibi yüzünüze taktığınız yeni ve yenilikçi bir e-kitap okuyucudur…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!