Elon Musk, Tesla Cybertruck’ın Çarpışma Testi Görüntülerini Paylaştı

featured
service

Tesla Cybertruck’ın çarpışma testi görüntüleri yayınlandı

James Bond Esintisi: Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Cybertruck’ın çarpışma testi görüntülerini dün geceki teslimat etkinliğinde izleyicilerle paylaştı. Musk, aracın tasarımında 1997 yapımı James Bond filmi “The Spy Who Loved Me”deki denizaltından ilham aldıklarını belirtti ve gövdenin paslanmaz çelikten üretildiğini vurguladı.

Fiyat ve Performans: Cybertruck’ın başlangıç fiyatı 60,990 dolar olarak açıklandı, ancak tercih edilen motor ve donanım özelliklerine göre fiyat 99,990 dolara kadar çıkabiliyor. Elon Musk, aracın spor otomobillerden daha hızlı olduğunu belirterek, “Sonunda gelecek, gelecek gibi görünmeye başladı” dedi. En güçlü versiyonunun 2024’te satışa çıkması planlanıyor.

Camların Kırılma Anı: 2019’daki tanıtım etkinliğinde darbelere dayanıklı camları olduğunu belirten Cybertruck, taş atma testinde camlarının kırılmasıyla gündeme gelmişti. Üretim sürecinde yaşanan ertelemelerle gelişen olaylar sonucunda, aracın en güçlü versiyonunun 2024’e, daha az güçlü versiyonunun ise aynı dönemde müşterilere ulaşması planlanıyor.

Important!  Apple, iPhone Temizliği İçin Önerilerini Paylaştı
Elon Musk, Tesla Cybertruck’ın Çarpışma Testi Görüntülerini Paylaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!