Epic Games’te haftanın ücretsizi: 205 TL değerinde

featured
service
epic games te haftanin ucretsizi belli oldu 205 tl degerinde168653 0 Epic Games Store, Steam’e karşı sunduğu fiyatsız oyun fırsatları ile kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Bu bağlamda geçtiğimiz hafta fiyatsız sunulan oyunlar ortasında Spelldrifter yer alıyordu. Son olarak Epic Games’te bu hafta fiyatsız hale gelecek oyunlar da belli oldu.

Epic Games’te haftanın ücretsizi: 911 Operator

Aktarıldığı kadarıyla Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunu, 911 Operator olacak. Polonyalı Jutsu Games tarafından geliştirilen ve PlayWay tarafından yayınlanan simülasyon temalı bu üretimde, telefon aramalarına yanıt vermeniz ve polis memurlarını, sıhhat görevlilerini ve itfaiyecileri çeşitli acil durumlara göndermeniz gereken 911 telefon operatörünün rolünü üstleniyorsunuz. Bu oyunun kıymeti ise 205 TL.

911 Operator, Epic Games Store’da 14 Eylül saat 18:30’dan 21 Eylül’e kadar erişilebilir olacak. Dolayısıyla oyun kütüphanesini genişletmek isteyen kullanıcıların kaçırmaması gereken bir fırsat diyebiliriz. Fakat üstte da belirttiğimiz üzere oyunu 21 Eylül’den önce hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Çünkü bu tarihten sonra yerini yeni fiyatsız oyunlara bırakacak. Ayrıyeten çabucak aşağıdan 14 Eylül’e kadar fiyatsız sunulan Spelldrifter’a da ulaşabilirsiniz. 

Epic Games’in bu hafta ve önümüzdeki haftaki fiyatsız oyunları:

7 Eylül – 14 Eylül

Spelldrifter

14 Eylül – 21 Eylül

911 Operator

Important!  Microsoft'un Telefon Bağlantısı Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor
Epic Games’te haftanın ücretsizi: 205 TL değerinde

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!