Google Pixel Watch 2’nin Lansmanı 4 Ekim’de Hindistan’da Yapılacak!

featured
service

ABD merkezli teknoloji devi Google, “Made by Google” aktifliğini 4 Ekim’de Hindistan’da yapacak. Bu etkinliğinde Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Watch 2 eserlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Firmanın “Beklemenin her dakikasına bedel.” sloganı ile paylaştığı görüntüde Pixel Watch 2’yi net bir biçimde görebiliyoruz. Akıllı saatinin dizaynında yuvarlak çizgilerden şaşmayan firma, evvelki jenerasyonun müsaadeden gidiyor. Çerçevesiz bir ekran tecrübesi sunan Pixel Watch 2, yumuşak sınırları ile kullanıcıların ilgisini kazanacak üzere görünüyor.

İşte firmanın X (eski ismiyle Twitter) hesabında Pixel Watch 2 için hazırladığı görüntü:

Videoda akıllı saatin şık bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Çerçevesiz ekranı ile kullanıcılara keyifli bir akıllı saat tecrübesi sunacak olan Pixel Watch 2, evvelki modele nazaran farklı sensörlere sahip olacak.

Sensörlerin dizaynı ile birlikte kullanıcı tecrübesi daha da gelişiyor.

311a418b7daf6b6699b182311f82fb35625ab4fa

Orijinal Pixel Watch’un sahip olduğu EKG sensörü, dikdörtgen optik kenarlıklara sahipti. Fakat gördüğümüz üzere Pixel Watch 2’deki sensörler daha dairesel bir halde ve küçük LED’ler ile donatılmış. Daha gelişmiş bir EKG sensörünün bizi beklediğini söyleyebiliriz.

Peki Pixel Watch 2 bize neler sunacak?

b1d903d609fe36e7da03d9e50566c674afecbc85

Pixel Watch 2’nin bir evvelki modele nazaran farklı sensörlere sahip olacağını söylemiştik. Söylentilere nazaran aygıt IP68 sertifikası ile toza ve 1.5 metreye kadar suya sağlam olacak. Kalp atış sensörüyle birlikte kandaki oksijen düzeyini ölçmek için SpO2 özelliği ile gelecek. 1,2 inç 384×384 çözünürlüklü ekrana sahip olan akıllı saatin işlemcisi Snapdragon W5 Gen 1 ile donatıldı. İşletim sistemi ise bildiğimiz üzere Android 13 tabanlı WearOS 4 olacak. Pil kapasitesinin 306 mAh olacağı söyleniyor.

Pixel Watch 2, 4 Ekim’de ön siparişe açılacak, akabinde 5 Ekim’de Hindistan’ın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Flipkart’ta satışa sunulacak.

Kaynak: The Verge, GSMArena
Important!  Google 5 yıllık uygulamasını kapatıyor
Google Pixel Watch 2’nin Lansmanı 4 Ekim’de Hindistan’da Yapılacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!