Halo Infinite Season 5 Reckoning Çıkış Tarihi Belli Oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geliştirici 343 Industries, bilimkurgu nişancı oyunu Halo Infinite için en yeni ücretsiz içerik güncellemesini sunmaya hazırlanıyor. Halo Infinite Season 5 Reckoning çıkış tarihi olarak 17 Ekim açıklandı.

Yeni sezondaki büyük eklemelerden biri, birkaç yıl önce Halo 4’te ilk kez tanıtılan Extraction modunun yeni versiyonu. Modun bu versiyonunda, her biri beş oyuncudan oluşan iki takımın haritadaki belirli noktalardan öğeler çıkarması ve aynı zamanda bu noktaları, çıkarılan öğeyi kendileri için almaya çalışabilecek rakip takımdan savunması gerekiyor. Bu modun Halo Infinite’de ne şekilde karşımıza çıkacağına dair detaylar ise mevcut değil.

Ayrıca Sezon 5’in bir parçası olarak iki yeni çok oyunculu harita da geliyor. Bunlardan birisi Prism adı verilen kristallerle dolu bir mağarayken diğeri ise yeni bir harita olan ve yıkık taşlı bir kalenin yer aldığı Forbidden.

Halo Infinite ayrıca Forge harita düzenleyicisine yeni bir özellik ekleyecek. Kullanıcılar, oyuncuların PvE deneyimi yaşayabilmesi için ilk kez yapay zeka düşmanlarını haritalara yerleştirebilecek.

Son olarak, karakteriniz için bazı yeni Flood’dan ilham alan seçeneklerin yanı sıra oyunun herhangi bir kaskını tüm Zırh Çekirdeklerinden donatmanın bir yolu da dahil olmak üzere bazı yeni oyuncu özelleştirme özellikleri sunulacak.

Öte yandan, 5. Sezon kapsamında eklenecek bir diğer özellik de yeni Firefight King of the Hill oynanış modu olacak ancak bu 17 Ekim’den sonraki bir tarihte gelecek.

Important!  Artık Sony, PlayStation 5 Oyunları Bulut Üzerinden Oynanabilecek (Ama Bize Yok)
Halo Infinite Season 5 Reckoning Çıkış Tarihi Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!