iPhone 15 Pro ile Çekilen Birinci Müzik Klibi Yayınlandı: 93 Bin TL’nin Hakkını Vermişler mi? [Video]

featured
service

ABD merkezli teknoloji devi Apple, dün akşam gerçekleştirdiği Wonderlust etkinliğinde yesyeni eserlerini tanıttı. Bu bağlamda; 2023’ün en uygun telefonları ortasında yer alacak iPhone 15 Pro ile de tanışma imkânı yakaladık. Yeni iPhone, yalnızca titanyum çerçeve ve aksiyon tuşu ile değil, teknik özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Apple, son birkaç yıldır iPhone’ların kamera kalitesinde önemli iyileştirmeler yaptı. Üstelik şirket, bunu pazarlamayı da çok güzel bir halde başardı. Yalnızca iPhone kullanılarak yapılan profesyonel çekimler, bunun en net örneğiydi. Artık bunlara bir yenisi daha eklendi. iPhone 15 Pro ile çekilen birinci klip resmen yayınlandı.

Karşınızda iPhone 15 Pro ile çekilen birinci klip!

ABD’li müzikçi Olivia Rodrigo, dün akşam “get him back!” isimli müziğini yayınladı. Aksiyon dolu ayrıntılarla dolu klipte, yalnızca iPhone 15 Pro kullanıldı ve bu akıllı telefonun maharetleri sergilendi. Klip, hayli etkileyiciydi.

iPhone 15 Pro’nun kamerası neler sunuyor?

Üçlü kamera kurulumuyla donatılan iPhone 15 Pro’da 48 MP ana art kamera bulunuyor. Bu kameraya 12 MP ultra geniş açılı kamera ile 12 MP telefoto kamera eşlik ediyor. 3x optik, 15x’e kadar da dijital yakınlaştırma takviyesine sahip olan telefoto kamera, dört pikselli sensör yapısıyla profesyonel çekimler için üst seviye kalite sağlıyor. Tabi Apple, işin yazılım boyutunda da değerli çalışmalar yaparak, çekim modları ile tüketicilere yardımcı oluyor.

iPhone 15 inceleme görüntümüzü aşağıdan izleyebilirsiniz:

iPhone 15 Pro ile iPhone 15 Pro Max’in tüm özellikleri için:

Important!  iPhone 15 Pro Hakkında Bugüne Kadar Sızdırılan Tüm Bilgiler: Periskop Kamera, Titanyum Gövde ve Dahası...
iPhone 15 Pro ile Çekilen Birinci Müzik Klibi Yayınlandı: 93 Bin TL’nin Hakkını Vermişler mi? [Video]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!