iPhone 15 Pro ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte tasarımı

featured
service
iphone 15 pro ilk kez canli olarak goruntulendi iste tasarimi168592 0 Apple, yeni nesil iPhone 15 ve 15 Pro modellerini 12 Eylül tarihli Wonderlust etkinliğinde duyurmayı planlıyor. Dolayısıyla lansmana sayılı günler kala, iPhone 15 serisi yavaş yavaş netleşmeyi başladı. O denli ki bu sızıntılar durmak bilmiyor. Son olarak iPhone 15 Pro’nun canlı manzaraları internete sızdı. İşte iPhone 15 Pro ve kutu tasarımı…

iPhone 15 Pro birinci sefer canlı olarak görüntülendi

Bildiğiniz üzere daha evvel iPhone 15 ve 15 Pro ailesine ilişkin birçok manzara paylaşıldı. Lakin bu manzaralar çoğunlukla sızıntıları temel alan CAD tasarımlarıyladı. Bugün ise Apple’ın en büyük ortağı Foxconn’un Hindistan tesisinden iPhone 15 Pro ve aygıtın kutusunu içeren yeni imgeler sızdırıldı. 

iphone 15 pro ilk kez canli olarak goruntulendi iste tasarimi168592 1 Üstte yer alan fotoğrafta iPhone 15 Pro’nun iki farklı renk seçeneğine ek olarak ambalaj tasarımı ve paket içeriği de görebiliyoruz. O denli ki akıllı telefona üzerinde iPhone 15 Pro’nun ön kısmı bulunan beyaz renkli bir kutu eşlik ediyor. Bunun içerisinde ise, uzun müddettir beklenen USB-C konektörü için bir kabloya yer verilmiş. 

Kutu tasarımı ve içeriği aşikâr oldu 

iphone 15 pro ilk kez canli olarak goruntulendi iste tasarimi168592 2 Bilmeyenler için iPhone 15 Pro ve Pro Max, temel iPhone 15 modellerine kıyasla kıymetli yükseltmeler içerecek. O denli ki bunlar ortasında, 3 nm Apple A17 Bionic işlemci, titanyum kaplama ve özelleştirilebilir bir hareket düğmesi yer alıyor. iPhone 15 ve 15 Plus ise Apple A16 işlemci ve alüminyum kasa ile tanıtılacak.

Ayrıca iPhone 15 serisinde yer alan tüm modellerin ”Dynamics Island” yükseltmesi alacağı doğrulandı. Yani iPhone’larda alışık olduğumuz ekran çentiği tarih olacak diyebiliriz. Üstte da bahsettiğimiz üzere iPhone 15 ve 15 Pro modellerinin 12 Eylül tarihli Apple etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bu aktifliğe Apple Watch 9, iOS 17 ve Apple Watch Ultra 2 üzere değerli duyurular da eşlik edebilir.

Important!  Android kullanıcıları dikkat! Neden Bu Uygulamaları Silmeliyiz?
iPhone 15 Pro ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte tasarımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!