iPhone 15 Pro’nun depolama seçenekleri ve RAM miktarı ortaya çıktı

featured
service
iphone 15 pro depolama secenekleri ve ram miktari ortaya cikti168574 0 Apple, 12 Eylül tarihinde düzenleyeceğin ‘Wanderlust’ aktifliği kapsamında yeni iPhone 15 serisini ve bunun yanında Apple Watch 9 üzere yeni eserlerinin tanıtımını gerçekleştirecek. iPhone 15 modelleri için fiyat bilgileri dahil birçok varsayım şimdiye kadar paylaşıldı lakin kısa mühlet evvel sağlam araştırma firması bu varsayımları bir adım daha ileriye götürüyor.

iPhone 15 Pro’da RAM ölçüsü artıyor, depolama aynı

Pazar araştırma firması TrendForce tarafından paylaşılan bilgilere nazaran, Apple’ın yakında çıkacak iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modelleri, iPhone 14 Pro modelleriyle tıpkı 128GB, 256GB, 512GB ve 1TB depolama kapasitesi seçeneklerine sahip olacak. Rapora nazaran her iki iPhone 15 Pro modelinin de iPhone 14 Pro modellerindeki 6GB’a kıyasla 8GB RAM ile donatılacağı belirtiliyor. Artan RAM, bilhassa çoklu misyonlarda performansın artmasına katkıda bulunabilir. Bununla birlikte TrendForce, temel iPhone 15 ve iPhone 15 Plus modellerinin ise 6GB RAM‘e sahip olacağını söyledi.

Fiyatlandırma tarafındaysa iPhone 15 Pro‘nun tıpkı iPhone 14 Pro üzere 999 dolardan başlayacağı söyleniyor. Lakin araştırma şirketi iPhone 15 Pro Max‘in 1.199 dolardan başlayacağını kestirim ediyor ki bu da iPhone 14 Pro Max’e kıyasla 100 dolarlık bir fiyat artışı anlamına geliyor. Evvelki raporlar her iki Pro modelinde de 100 dolarlık bir artış yaşanacağını söylüyordu.

Dört iPhone 15 modelinin de USB-C ilişki noktası ve Dinamik Ada ile donatılması beklenirken, Pro modelleri için titanyum çerçeve, özelleştirilebilir Aksiyon düğmesi, A17 Bionic çip, Wi-Fi 6E dayanağı ve Pro Max’te 6x’e kadar optik zoom özellikli periskop lens özellikleri bekleniyor. Apple, iPhone 15 serisini 12 Eylül Salı günü Türkiye saati ile 20:00’da tanıtacak.

Important!  Galaxy A25 5G’nin önemli özellikleri gün yüzüne çıktı
iPhone 15 Pro’nun depolama seçenekleri ve RAM miktarı ortaya çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!