iPhone 15 Pro’nun kamerası ile çekilen ilk klip yayınlandı

featured
service
iphone 15 pro nun kamerasi ile cekilen ilk klip yayinlandi168743 0 Bildiğiniz üzere Apple, dün akşam saatlerinde düzenlenen Wonderlust aktifliği kapsamında yesyeni eserlerini tanıttı. Bu aktifliğin yıldızı ise kuşkusuz iPhone 15 Pro ve Pro Max oldu diyebiliriz. Artık de iPhone 15 Pro ile çekilen birinci klip resmen yayınlandı.

Bildiğiniz üzere Apple, her yıl olduğu üzere Pro serisi iPhone modellerinde dikkate bedel yeniliklere yer veriyor. Bu noktada yeni tanıtılan iPhone 15 Pro ve Pro Max, USB-C, titanyum çerçeve, Apple A17 Pro işlemci ve fonksiyon tuşuna ek olarak yepisyeni bir kamera dizaynıyla karşımıza çıktı. Öyle ki Apple, lansman sırasında ABD’li şarkıcı Olivia Rodrigo’dan “get him back!” isimli bir müzik yayınladı. Bu klibi özel yapan ayrıntı ise çekimlerin sırf iPhone 15 Pro ile yapılması diyebiliriz. 

İşte iPhone 15 Pro ile çekilen birinci klip

iPhone 15 Pro’nun kamera özellikleri

iPhone 15 Pro ve Pro Max, selefi iPhone 14’e kıyasla 12MP telefoto ((f/2.8, dört pikselli sensör), 12 MP Ultra geniş (f/2.2) ve 48MP (f/1.78) ana kamera ile tanıtıldı. Pro serisi için özel olarak geliştirilen 48MP ana kamera, varsayılan olarak yeni 24MP muhteşem yüksek çözünürlük sunuyor ve kolaylıkla paylaşılabilecek evrak boyutuna getiriyor. Ayrıyeten ana kamera, 24mm, 28mm ve 35mm arasında geçiş yapmaya müsaade veriyor.

iphone 15 pro nun kamerasi ile cekilen ilk klip yayinlandi168743 1 iPhone 15 Pro’ya eşlik eden telefoto kamera ise 3x optik, 15x’e kadar dijital yakınlaştırma sunuyor. Böylece AI takviyeli optimizasyonlar ile profesyonel seviyeye yakın çekimler yapılabiliyor. 
Important!  iPhone 15 Pro ve Pro Max, neden çok daha pahalı olacak? İşte bunun 2 nedeni
iPhone 15 Pro’nun kamerası ile çekilen ilk klip yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!