iPhone 15 serisi için dinamik ada ve Aksiyon tuşu kesin gibi

featured
service
iphone 15 iki ozelligi daha kesin gibi168568 0 iPhone 15 serisinin tanıtımına az bir mühlet kala aksesuar üreticileri için hazırlanan birebir maketler internete düşmeye başladı. Bu maketler bizi neyin beklediğini aşağı üst büsbütün ortaya koymuş durumda.

iPhone 15 neler sunacak?

iPhone 15 ile ilgili pek çok sav mevcut lakin bu sıralarda artık katılaşmaya başlayan iki argüman mevcut. Bunlardan bir tanesi iPhone 14 Pro serisi ile gördüğümüz dinamik ada dizaynının artık tüm modellere gelecek olması. Böylelikle büyük çentik büsbütün tarih oluyor.

Diğer bir tez ise iPhone 15 Pro serisinde Aksiyon tuşu olacağı. Apple Watch Ultra modelinde bir benzerini gördüğümüz aksiyon tuşu artık maketlerde de yerini aldı. Aksiyon tuşu toplamda 9 işlevle konfigüre edilebiliyor. Sessiz mod, kamera, fener, büyüteç, tercüman, ses notları üzere kısayollar atanabiliyor.

Yine maketlerde dikkat çeken öbür bir mevzu USB Tip-C girişinin olması. iPhone 15 serisi USB 2.0 takviyesi alacakken iPhone 15 Pro serisi ise Thunderbolt dayanağına erişebileceği halinde bir tez da mevcut. Tekrar başka bir fark iPhone 15 serisinde 20W, iPhone 15 Pro serisinde ise 35W süratli şarj olması.

Important!  Apple, eski iPhone modellerinin Türkiye fiyatlarında indirim yaptı: İşte yeni fiyatlar…
iPhone 15 serisi için dinamik ada ve Aksiyon tuşu kesin gibi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!