iPhone 15 ve iPhone 15 Pro’nun Maketleri Sızdırıldı: Tüm Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD merkezli teknoloji devi Apple, iPhone 15 ailesi için gün sayarken telefonlarla ilgili sızıntılar da artmaya başladı. Bu bağlamda; bir sızıntı kaynağının servis ettiği yeni bir görüntü, iPhone 15 ailesinin tüm renk seçeneklerini gözler önüne seriyor. Gelin daima birlikte iPhone 15 renklerine yakından bakalım.

Teknoloji dünyasının bilindik sızıntı kaynakları ortasında yer alan Jon Rettinger, iPhone 15 maketlerine ulaşmayı başardı. Bu maketler, Apple’ın kılıf üreticileri için gönderdiği kalıplar ve sızıntılar göz önüne alınarak üretildiğinden muteber kabul edilebilir. Bir görüntü paylaşan Rettinger, bu görüntü ile hem standart hem de Pro modellerin renk seçeneklerini gün yüzüne çıkarmış oldu.

iPhone 15 ile başlayalım:

80feb7a43197aaea3c02eb294e0e36ef135c1bb8

Jon Rettinger tarafından paylaşılan görüntüye nazaran iPhone 15, 5 farklı renk seçeneği ile tüketicilerin karşısına çıkacak. Bu renkler beyaz, mavi, siyah, sarı ve pembe olacak. Renk seçimleri kötü değil. Lakin Apple, bu yıl daha çok baskın tonlar kullanmamış üzere görünüyor. Hatta mavi ile beyaz renk seçeneği birbirine hayli yakın. Sarı renkli iPhone 15 ise eski gold renk seçeneğinden epey uzak.

iPhone 15’in renk seçeneklerinin gösterildiği görüntü:

iPhone 15 Pro’nun renk seçenekleri ise şöyle olacak:

6380a97c435f236a134c39939e143d13f9df8f12

iPhone 15 Pro ile iPhone 15 Pro Max’te ise koyu mavi, siyah, titanyum gri ve beyaz renk seçenekleri sunulacak. Geçmişte ortaya atılan tezler gold rengin olmayacağını ileri sürüyordu ki maket görüntüleri, bu durumu doğrular nitelikte. İşin farklı yanı, sızdırılan ‘kırmızı iPhone 15’ ne standart ne de Pro modeller ortasında yer almıyor.

iPhone 15 Pro’nun renk seçeneklerinin gösterildiği görüntü:

Important!  Samsung'dan Apple'a, Romeo ve Juliet'li iMessage Çağrısı! [Video]
iPhone 15 ve iPhone 15 Pro’nun Maketleri Sızdırıldı: Tüm Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bildirimleri Etkinleştir OK Hayır, teşekkürler