iPhone 15 ve yeni Apple Watch serileri 22 Eylül’de Hepsiburada’da ön siparişe açılıyor

featured
service
iphone 15 serisi 22 eylul de hepsiburada da on siparise aciliyor168798 0 Apple, 12 Eylül tarihindeki etkinliğinde yeni iPhone 15 serisi, Apple Watch Series 9 ve Apple Watch Ultra 2’yi tanıttı. Apple’ın yeni aygıtları, 22 Eylül’de Hepsiburada’da ön siparişe açılacak.

iPhone 15 ve iPhone 15 Plus

Yeni iPhone 15 serisi ile birlikte 48 MP çözünürlüğünde ana kameraya geçiş yapıldı. Bu kamera ile çok daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekilebiliyor ve 2x optik zoom yapılabiliyor. Yeni kuşak portre özelliği sayesinde iPhone 15 ile çekilen portre fotoğraflar çok daha doğal gözüküyor.

iPhone 15 ve iPhone 15 Plus gücünü A16 Bionic işlemcisinden alıyor. Çentikli tasarım yerine Dinamik Ada’ya geçiş yapıldı. Lightning yuvası yerini USB-C’ye bıraktı.

iPhone 15 ve iPhone 15 Plus, 22 Eylül’de ön siparişe açılacak. 

Ön sipariş vermek için: iPhone 15

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max

Apple’ın “Bugüne kadarki en Pro telefonumuz” diyerek lansa ettiği iPhone 15 Pro serisi ile birinci kere titanyum kasaya geçiş yapıldı. Bu sayede telefon daha güçlü ve daha hafif hale geldi. iPhone 15 Pro Max modeline 5x optik zoom seçeneği eklendi. Sessize alma tuşu yerine özelleştirilebilir hareket düğmesi kullanılmaya başlandı. iPhone 15 Pro’da kullanıaln A17 Pro yonga seti sayesinde Assassin’s Creed Mirage ve Death Stranding üzere konsol düzeyinde oyunları oynatabileceği tabir ediliyor. iPhone 15 Pro serisinde USB 3 suratını destekleyen USB-C şarj yuvasına yer veriliyor.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max, 22 Eylül’de ön siparişe açılacak.

Ön sipariş için: iPhone 15 Pro

Apple Watch Series 9

Apple Watch Series 9’da yenilenen S9 yonga setine geçiş yapıldı. Performansı arttı ve daha fazla depolama alanı sunmaya başladı. Series 9’da evvelki modele kıyasla iki kat daha parlak ekrana geçiş yapılarak 2.000 nit azamî parlaklık bedeline ulaşıldı. Yeni denetim özelliği sayesinde ekrana dokunmadan parmak hareketleriyle davet cevaplayabiliyor, iletilere karşılık verebiliyor ve bildirimleri görüntüleyebiliyorsunuz. Süratli şarj özelliği sayesinde kısa vadeli şarj ile daha uzun kullanım müddeti elde ediliyor. Siri, aygıtın kendi donanımı üzerinde çalışıyor. Böylelikle daha süratli ve daha gerçek karşılıklar veriyor.

Important!  iPhone 15 Ultra İptal Oldu: En Kıymetli iPhone 15, Tekrar “Pro Max” Olacak!

Apple Watch Series 9, 22 Eylül’de ön siparişe açılacak.

Ön sipariş için: Apple Watch Series 9

iPhone 15 ve yeni Apple Watch serileri 22 Eylül’de Hepsiburada’da ön siparişe açılıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!