iPhone 15’in Lansmanında Sahneye Çıkan Türk, Deniz Teoman Kimdir?

featured
service

Apple, 12 Eylül’de yılın en çok beklenen akıllı telefonu iPhone 15’i tanıttı. Her sene olduğu üzere kamerası, performansı üzere bahislerle çok konuşulan iPhone 15’in tanıtımında geçen yıllarda de gördüğümüz bir Türk isim de yer aldı.

Lansmanda iPhone 15’in özelliklerini tanıtan isimlerden biri de Apple Lider Yardımcısı Deniz Teoman‘dı. Teknoloji devinin üst idaresinde vazife yapan Deniz Teoman, lansmanın Türkiye’de en çok konuşulan ayrıntısı oldu.

Apple yöneticisi Deniz Teoman kimdir? 

fb0189816c04726a82024bf52ee522a8b1b17523

Yüksek lisansını ABD’de yaptıktan sonra mesleğine de orada devam eden ve aslında bir mühendis olan Deniz Teoman, 2005 yılında Apple’da çalışmaya başladı. 

Şirketteki birinci görevini Macintosh kısmında icra eden Teoman, akabinde yıllar içerisinde taşınabilir aygıt kısmında vazife aldı. Daha sonrasında ise Donanımdan Sorumlu Lider Yardımcısı olarak Apple idaresinde misyon yapmaya başladı. 

Deniz Teoman’ın iPhone 12 ailesi ile birlikte tanıttığı MagSafe’i tanıtmıştı. Teoman’ın iPhone 15 lansmanında ise aygıtın irtibat teknolojisine vurgu yapan kısımda yer aldı.

Deniz Teoman’ın iPhone 15 lansmanındaki kısmına 48:38’den sonra izleyebilirsiniz.

Important!  CANLI YAYIN: Apple iPhone 15 serisi tanıtılıyor; Wonderlust etkinliğini dakika dakika takip edin...
iPhone 15’in Lansmanında Sahneye Çıkan Türk, Deniz Teoman Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!