‘Kıyamet’ Ricky Gervais ile kopacak

featured
service

X hesabından paylaşım yapan Gervais, “Önümüzdeki 2 bin yıl boyunca 25 Aralık ‘Armageddon’un Netflix’e düştüğü gün olarak hatırlanacak. İyi ki doğdun İsa” ifadesini kullandı.

Komedyen, aktör, hicivci, film yapımcısı ve yayıncı Ricky Dene Gervais, 25 Haziran 1961’de İngiltere’de dünyaya geldi.

basliksiz 4

RICKY GERVAIS KİMDİR

1961 yılında doğan Ricky Gervais, kardeşleri Larry, Marsha ve Bob ile birlikte Reading, Berkshire’daki Whitle varoşlarında doğdu ve büyüdü.

Asıl ününü, arkadaşı Stephen Merchant ile birlikte yardımcı yazarlık ve yardımcı yönetmenlik yaptığı televizyon dizisi “The Office” ve sonraki dizisi “Extras” ile elde eden Gervais, yazarlığının ve yönetmenliğin yanı sıra “The Office” dizisinde David Brent, “Extras” dizisinde Andy Millman rollerini oynadı. “Ghost Town”, “Night At The Museum” gibi sinema filmlerinde de rol aldı.

Gervais, son olarak “Afterlife” dizisiyle gündem oldu. Gervais, üç kapalı gişe stand-up komedi turnesine çıktı, çok satan “Flanimals” kitap serisini yazdı ve “The Ricky Gervais Show”da Merchant ve Karl Pilkington ile birlikte yer aldı. Ayrıca oyuncu, 7 BAFTA, 4 British Comedy Ödülü, 3 Altın Küre, 2 Emmy ve 1 Screen Actors Guild Ödülü dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

Important!  Paw Guards Yöneticisi Erkin Erdoğdu Tutuklandı: Pekala Daha Evvel Ne Olmuştu?
‘Kıyamet’ Ricky Gervais ile kopacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!