Microsoft’un Telefon Bağlantısı Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor

featured
service

Windows Kullanıcıları, Telefonlarını Webcam’e Dönüştürebilecek

Webcam Olarak Kullanma: Microsoft’un “Telefon Bağlantısı” uygulamasının Android sürüm kodlarında keşfedilen yeni özellik, telefonları saniyeler içinde webcam olarak kullanma imkanı sunacak. Bu özellik, üçüncü taraf uygulamalara gerek duymadan doğrudan uygulama üzerinden sağlanacak.

Desteklenen Modeller: Yapılan incelemeler, özelliğin en azından şimdilik Samsung’un yeni nesil Galaxy telefonları ve OnePlus 11 gibi belirli modellerle uyumlu olacağını gösteriyor. Ancak bu durumun kalıcı olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

Ekstra Özellikler: Telefon Bağlantısı uygulamasının kodlarındaki keşiflere göre, kullanıcılar webcam’e dönüştürdükleri telefonlarında bulanıklaştırma, HDR filtresi, gece modu, stabilizasyon ve otomatik çerçeveleme gibi ekstra özellikleri de kullanabilecekler. Ayrıca, aşırı ısınma durumunda uygulama kullanıcıları uyaracak.

Microsoft, şu ana kadar Telefon Bağlantısı uygulamasına gelecek yeni özellikler hakkında resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak bu detayların ilerleyen zamanlarda duyurulması bekleniyor.

Important!  GeForce Now zamlandı: İşte yeni fiyatlar
Microsoft’un Telefon Bağlantısı Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!