Mobil oyunculuk yeniden yazılıyor: Assassin’s Creed Mirage oyunu iPhone 15 Pro serisine geliyor

featured
service
assassin s creed mirage mobile geliyor168728 0 Taşınabilir dünyanın en süratli ve grafik açısından en güçlü yonga seti olarak tanıtılan Apple A17 Pro büyük bir sürprizle geliyor. Yılın merakla beklenen oyunu Assassin’s Creed Mirage yerleşik olarak iPhone 15 Pro serisinde oynanacak.

iPhone 15 Pro’ya Assasin’s Creed Mirage sürprizi

3nm sürecinde üretilen Apple A17 Pro barındırdığı 6 grafik çekirdeğini evvelki kuşağa nazaran yüzde 20 daha performanslı kullanıyor. Işın izleme dayanağı ile profesyonel düzeyde grafikler sunan Apple A17 Pro değerli bir sürpriz de yapıyor.

Masa üstü sistemlere gelecek olan Assassin’s Creed Mirage oyunu iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde de oynanabilecek. Üstelik emülatör yahut bulut oyun sistemi değil. Büsbütün yerleşik bir biçimde çalıştıracak.

Bugüne kadar Android tarafında ışın izleme teknolojisi evvel Samsung sonra da MediaTek ve Qualcomm ile gündeme gelmişti. Bununla birlikte heyecan uyandırıcı bir oyun duyurusu gelmedi. Apple ise tek ekosistem olmasının da avantajıyla taşınabilir oyunculuğu artık inhisarına alıyor.

Assassin’s Creed Mirage taşınabilir dünyaya gelecek yılın birinci aylarında giriş yapacak. Resident Evil Village, Resident Evil 4 ve Death Stranding ise yıl bitmeden kullanıma sunulacak. Muhtemelen Apple A17 Pro işlemcili iPad modellerinde de bu oyunları görebileceğiz.

Important!  WhatsApp, "Reklam Geliyor" ile İlgili Açıklama Yaptı
Mobil oyunculuk yeniden yazılıyor: Assassin’s Creed Mirage oyunu iPhone 15 Pro serisine geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!