Oyunculara müjde: Starfield için resmi DLSS desteği yolda

featured
service
oyunculara mujde starfield icin resmi dlss destegi yolda168775 0 Bildiğiniz üzere 2023’ün beklenen oyunlarından olan Starfield, çıkışından bu yana olumlu tenkitler alarak ismini tepeye yazdırmayı başardı. Ancak oyunda DLSS özelliğinin yer almaması, birçok kullanıcıda hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz. Olağan ki modcuların da takviyesiyle bu özellik halihazırda kullanılabiliyordu. Lakin çok yakında 3.parti modlara gerek kalmayacak. Bathesda, Nvidia DLSS başta olmak üzere Starfield’a eklenecek yeni özellikleri duyurdu. 

Starfield resmi olarak DLSS takviyesi kazanıyor

Bilmeyenler için Starfield, modcuların da takviyesiyle tam manasıyla eksiksiz ve güçlü bir oyun olmaya hakikat şimdiden ilerliyor. Ayrıyeten bu dayanağa ek olarak Bathesda’nın da çalışmaları devam ediyor. Lakin AMD ile yapılan bir mutabakat nedeniyle oyunda sırf FSR 2.0 teknolojine yer verilmiş durumda. Bu da, oyunun sistem ihtiyaçları nedeniyle sert tenkitleri beraberinde getirdi. Geçtiğimiz saatlerde ise Stüdyo, kullanıcıları sevindirecek bir gelişme paylaştı.

Bu duyuruda Bathesda, Starfield için planlanan gelecekteki düzeltmelerin topluluğun en çok talep ettiği özelliklere odaklanacağını söyledi. Böylelikle Starfield’ın çok yakında DLSS dayanağına kavuşacağını da doğruladı. Lakin oyunun hangi DLSS sürümüne kavuşacağı yahut vakit çizelgesi üzere bilgiler şimdi paylaşılmadı. İşte Starfield için planlanan yeni özellikler;

  • Parlaklık ve Kontrast kontrolü
  • HDR Kalibrasyon Menüsü
  • FOV ayarlama
  • Nvidia DLSS Dayanağı (PC)
  • 32:9 Ultra Geniş Monitör Takviyesi (PC)
  • Yemek için özel tuş
Important!  Teknoloji liderlerinin tarihi yapay zeka oturumundan “dengeli” düzenleme çağrısı çıktı
Oyunculara müjde: Starfield için resmi DLSS desteği yolda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!