HAKKIMIZDA

1970 yılından bugüne kadar yalnız sigorta acenteliği yapan Ulusoy Sigorta Aracılığı Ltd. Şti, ortakları, deneyimi ve bilgileriyle sigortalılarına en yüksek hizmeti vermektedirler. Sigortacılıkta ana unsurlar olan; devamlılık, gelişmeleri ve bilgileri güncel tutabilme, sürekli eğitim, teknolojik hazırlıkları yeterli seviyede yapmak, şartlarını tam olarak yerine getiren acenteliğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bu vasıflar aynı zamanda AB sigorta acenteliği içinde gereklidir.

Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha fazla bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar. Bu yüzden poliçe satın alırken ya da risklerini bir sigorta şirketine devrederken; finansal gücü, poliçe kapsamı, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır.

Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere

Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla kısa sürede “Kurumsal Sigortacılık” alanında adından söz ettiren Ulusoy Sigorta, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla Bireysel Sigortacılık alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Sektöründe tercih edilen, örnek bir kurum olma vizyonuyla, rekabet gücünü arttırmak hedefine sahip olan Ulusoy Sigorta; işinde uzman, profesyonel ve hizmetine güvenilen Sigorta Şirketlerinin Acenteliklerini bünyesine dahil ederek, sektördeki yerini de perçinlemiştir.