Razer, 24 Ayar Altın Kaplama Oyuncu Faresini Tanıttı: Kıymet Biçilemiyor!

featured
service

Dünyanın en tanınan oyuncu ekipmanı üreticilerinden Razer, Viper Küçük Signature Edition olarak isimlendirdiği oyuncu faresi ile ilgili özel bir çalışma yaptı. Fareyi 24 ayar altınla kaplayan şirket, bir gibisi daha olmayan özel bir eser oluşturdu. Tek bir adet üretilen fare ile ilgili açıklamalar yapan isim, şirket CEO’su Min-Liang Tan oldu.

Razer CEO’su Min-Liang Tan, 24 ayar altından yapılan fare ile ilgili yaptığı açıklamalarda çok da bir ayrıntı vermedi. Örneğin farenin fiyatı bilinmiyor. CEO, hususla ilgili olarak “O kadar abartılı ve özel ki bunun için bir liste fiyatımız yok.” dedi. Öte yandan; altın kaplama farenin kim için üretildiği bilgisi de yok. Şirket bu fareyi yalnızca kendi koleksiyonuna eklemek için de üretmiş olabilir.

Karşınızda 24 ayar altın kaplama Razer Viper Küçük Signature Edition

afeea142ac30bc21737d18b284112617a9c9463f

Oyuncular için fare, en değerli ekipman. Hafif ve ergonomik olması, bilhassa de temponun yüksek olduğu oyunlarda çok kıymetli. 24 ayar altın kaplama fare ile ilgili ağırlık açıklaması yapılmadı lakin altının plastikten daha ağır bir husus olduğunu düşündüğümüzde, bu farenin o kadar da oyuncu odaklı olmadığını söyleyebiliriz. Beğenilen, bu altın fareyi satın alacak kadar parası olan bir insan bunu umursar mı? O da diğer bir soru işareti…

ac5aa0eb4f5604ac45b47a5e7bcab99cc98ce8d6

Bu altın kaplama fare ile ilgili aktarabileceklerimiz bu kadar. Lakin son olarak şunu söyleyebiliriz. Viper Küçük Signature Edition, Razer için epeyce özel bir model. Zira şirket, geçmişte de bu modelin magnezyum kaplamalı versiyonunu üretmiş ve 280 dolar karşılığında satmıştı. Ayrıyeten, bu farenin pek çok ülkede satılmadığını ve sınırlı sayıda üretildiğini de söyleyelim.

Important!  Microsoft, Windows 11 23H2’de Sistem Bileşenleri Bölümünü Ayırdı
Razer, 24 Ayar Altın Kaplama Oyuncu Faresini Tanıttı: Kıymet Biçilemiyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!