Reeder Teknoloji, faaliyetleriyle ilgili açıklama yaptı

featured
service

Reeder Teknoloji (REEDR) Sanayi ve Ticaret A.Ş., elektronik perakende satış ve mağazacılık faaliyetlerini yürüten bağlı ortaklığı Reeder Elektronik Akademi ve Mağazacılık Ticaret A.Ş.’nin Alanya Yekta Mall AVM’deki ReeDükkan satış mağazasının bugün faaliyete başladığını ve Türkiye genelindeki mağaza sayısının 59 ilde toplam 110 adete ulaştığını açıkladı.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan açıklamasına göre ayrıca 53 mağazanın da sözleşmeleri imzalanmış olup Kasım 2023 döneminde faaliyetine başlamak üzere kurulumu devam ediyor.

Türkiye’nin çeşitli illerindeki AVM’ler ile yeni ReeDükkan mağazalarının açılması konusunda protokol çalışmalarının da sürdüğü belirtildi.

Açıklamada, yıl sonuna kadar Türkiye genelinde 200 adet ReeDükkan satış mağazası sayısına ulaşılması planlandığı ifade edildi.

REEDR faaliyeti

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. akıllı telefon, tablet, bilgisayar, televizyon, akıllı saat, kulaklık, hoparlör, kamera, güvenlik sistemleri, elektrikli scooter ve bisiklet gibi elektronik ürünler üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren bir şirket.

KAP açıklaması:

Bu makale ilk olarak halkaarz.net üzerinde yayımlanmıştır.

Important!  Havacılığın geleceği: Sıvı hidrojenle çalışan ilk pilotlu uçak havalandı
Reeder Teknoloji, faaliyetleriyle ilgili açıklama yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!