Reeder, Toplumsal Medyada Reaksiyon Çeken Görüntülerden Sonra Sitesine Açıklama Ekledi: “Telefonun Gerisinde 2 Tane Süs Kamera Var”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akıllı telefon ve tablet dahil farklı kategorilerden bütçe dostu eserleriyle karşımıza çıkan yerli teknoloji şirketi Reeder, halka arz edilmesiyle gündemdeydi. Bunun akabinde şirketin telefonlarından birine ilişkin bir görüntü, toplumsal medyada viral olmuştu.

Gündem olan görüntüde, P13 Blue Plus ve Max ismi verilen iki telefonun gerisi açılıyordu. Devamında ise üçlü kamera konseyimi üzere görünmesine karşın artta sadece tek bir kameranın yer aldığı görülmüştü.

Viral olan görüntü:

Videoya ulaşamıyorsanız buradaki temasa tıklayabilirsiniz.

Yukarıdan ulaşabileceğiniz görüntü, geride tek kameranın yer aldığını göstermesi nedeniyle tüm toplumsal medya tarafından konuşulmaya başladı. Bunun akabinde birçok insan, telefonların üçlü kameraya sahipmiş üzere tanıtıldığını söyleyerek markaya tepki gösterdi. Hatta görüntülerin aylar öncesine ilişkin olduğu ve birçok insanın uzun müddettir husus hakkında şikayetlerinin olduğu bile ortaya çıktı.

Reeder, sitesine iki kameranın süs olduğunu söyleyen sözler ekledi:

cdb9cbb856ff28d898456973e603ab7faa9db8d1

İddialara nazaran Reeder, görüntünün akabinde sitesinden P13 Blue Max telefonu hakkındaki açıklamalar kısmına kameralara ait yeni tabirler ekledi. Reaksiyonları daha da artıran tabirlerde, art tarafta işlevi olmayan iki tane süs kamerasının kullanıldığı belirtildi. Buradan ulaşabileceğiniz eser açıklamasının tamamı şu biçimde:

Cihazda evvel 5MP, geride 8MP kamera kullanılmıştır. Art kamera kasasında 2 tane süs kamera vardır. Bunların rastgele bir işlevi yoktur.”

Important!  Geçtiğimiz Ayın “En Güçlü Android Telefonları” Muhakkak Oldu (Ortalık Cayır Cayır)
Reeder, Toplumsal Medyada Reaksiyon Çeken Görüntülerden Sonra Sitesine Açıklama Ekledi: “Telefonun Gerisinde 2 Tane Süs Kamera Var”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bildirimleri Etkinleştir OK Hayır, teşekkürler