S Sport Plus Fiyatlarına Artırım Geldi

featured
service

Ülkemizdeki spor tutkunlarının canını sıkacak bir artırım haberi ile karşınızdayız. Futbol, basketbol ve hatta Formula 1 yarışlarına kadar çabucak her kategoride spor tertibinin yayın hakkına sahip olan S Sport, fiyatlı abonelik paketlerine artırım yaptığını açıkladı. Mevcut abonelere gönderilen bir e-posta ile açıklanan artırım kararı, bugün prestijiyle da devreye alındı.

S Sport tarafından yapılan resmi açıklamada, artırımın nedenlerine ilişkin de değerlendirmelerde bulunuldu. S Sport idaresi, KDV düzenlemeleri, artan maliyetler ve döviz kurundaki oynaklığı neden olarak gösterdi. Artırımlı fiyatlardan ödeme yapmak istemeyen kullanıcıların, paketlerini iptal edebilecekleri bilgisi de verildi. Pekala S Sport’un “S Sport Plus” isimli abonelik paketinin artırımlı fiyatları nasıl oldu?

S Sport Plus yeni fiyatları:

0f13defb193bfef82e52949511d785238bd361e3

Yeni bir S Sport Plus abonelik paketi satın almak isteyen kullanıcı, bugün prestijiyle aylık 69,99 TL, yıllık 499,99 TL ödeyecek. Mevcut S Sport Plus abonelerinin bugüne kadar aylık 44,99 TL, yıllık 359,99 TL ödeme yaptıklarını hatırlatalım.

Mevcut kullanıcılar ne yapacak?

S Sport Plus tarafından yapılan açıklamaya nazaran halihazırda S Sport Plus aboneliğine sahip olan kullanıcılar için iki seçenek var. Paketi yıllık olarak satın alan kullanıcılar, abonelikleri sona erene kadar bu durumdan etkilenmeyecekler. Aylık paket satın alan kullanıcılarsa en geç 5 Ekim 2023 tarihi prestijiyle yeni fiyattan faturalandırılacaklar. 

Important!  Türkiye’de göçmen “hacker” dönemi başladı ve ciddi tehlikeler saçıyorlar
S Sport Plus Fiyatlarına Artırım Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!