Samsung Galaxy S23 FE’nin gerçek görüntüleri internete sızdı

featured
service

Yaklaşmakta olan Galaxy S23 FE’ye büyük ilgi var. Samsung’un beklenen yeni uygun fiyatlı FE modeli, uygun maliyetli bir kasada yüksek performans sunmayı hedefliyor. Bu aygıtla ilgili haber ve söylentiler bir müddettir devam ediyor ve artık, aygıta ilişkin kimi gerçek manzaralar de sızmış durumda.

Yeni bir aygıt piyasaya sürülmeden evvel çeşitli sertifikasyon süreçlerinden geçiyor. Bu kademede çoklukla gerçek aygıtın imgelerinin sunulması gerekir. Daha sonra da bizlerin beğenmesi için internete sızdırılırlar. Burada olan da tam olarak bu.

Galaxy S23 FE, Çin’de TENAA sertifikası almak için görücüye çıktı. Listeleme, aygıtın gerçek imajlarını içeriyor ve bize Samsung’un yaklaşmakta olan telefonunu yakından tanıma fırsatı veriyor. Aygıt, şimdiye kadar gördüğümüz birçok sızdırılmış Galaxy S23 FE imajından çok da farklı görünmüyor.

samsung 1 riHZ

Şu ana kadar bildiklerimize nazaran Galaxy S23 FE, 2340×1080 piksel çözünürlüğe sahip 6,3 inçlik bir ekranla geliyor. İçerisinde sekiz çekirdekli bir işlemci barındıran aygıt, büyük olasılıkla ABD’de Snapdragon 8 Gen 1, diğer bölgelerde Exynos 2200 kullanacak. Ayrıyeten 8GB’a kadar RAM ve 256GB dahili depolama alanı ile donatılacak.

samsung 2 0TQq

Cihazın gerisi, bu yılki telefonlarının birçoklarında gördüğümüz tanıdık Samsung dairesel kamera dizaynına sahip. Kameralara art panelde bir LED flaş eşlik ediyor. Edinilen bilgilere nazaran Galaxy S23 FE 4,370mAh bataryaya ve 5G takviyesine sahip.

samsung 3 SdTa

Cihazın fiyat etiketinin 663 dolar olması bekleniyor.

Important!  Büyük bir açığı kapatan iOS 16.6.1 güncellemesi çıktı
Samsung Galaxy S23 FE’nin gerçek görüntüleri internete sızdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bildirimleri Etkinleştir OK Hayır, teşekkürler