Samsung Galaxy S24 Plus’ın yeni renderları ortaya çıktı

featured
service

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S serisi için büyük bir gün! Güvenilir duyumcu Steve Hemmerstoffer (OnLeaks olarak da bilinir) tarafından, Galaxy S24 ve S24 Ultra’nın sızdırılan görselleriyle birlikte bugün S24 Plus modelinin yüksek kaliteli görselleri de internete düştü.

Galaxy S24 Plus’ın sızdırılan görselleri, Samsung’un bu cihaz için ciddi bir tasarım değişikliğine gittiğini ortaya koyuyor. Kutu şeklinde bir tasarıma sahip olan telefon, alüminyum bir çerçeveyle gelmesi muhtemel. Kenarları, şu anki modelden daha keskin görünüyor. Arka kısmında, üç adet dikey olarak sıralanmış kamera sensörü ve bir LED flaş yer alıyor.

Samsung Galaxy S24 Plus’ın yeni renderları ortaya çıktı

Cihazın sağ yanında güç ve ses tuşları bulunuyor. Ayrıca bu yan kısmında bir Ultrawide-band anteni mevcut. Telefonun alt kısmında ise USB-C portu, bir hoparlör ızgarası ve SIM kart yuvası bulunmakta. S24 Plus’ın boyutlarına gelirsek; 158.5 x 75.9 x 7.75mm olarak belirtiliyor.

Ön kısmına baktığımızda, ince çerçevelerle çevrili bir ekran ve ortasında delikli bir kamera kesimi dikkat çekiyor. Cihazın, 6.7 inç düz bir ekrana sahip olması bekleniyor. Sızdırılan görsellere göre telefon gri renkte olabilir, ancak yeşil bir ton da olabilir.

S24 Plus hakkında diğer detaylar henüz paylaşılmadı. Ancak telefonun, pazarda nerede satıldığına bağlı olarak Snapdragon 8 Gen 3 veya Exynos 2100 yonga seti ile geleceği söyleniyor.

Important!  15 Bin TL'ye Kadar Alınabilecek En Uygun 10 Telefon Önerisi
Samsung Galaxy S24 Plus’ın yeni renderları ortaya çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!