Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+, Eğlence ve Üretkenlik Vadediyor

featured
service

Samsung Electronics, Samsung Galaxy tabletlerin sunduğu deneyimleri çok iyi fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan yeni Galaxy Tab A9 serisini duyurdu. Farklı boyutlarda iki üründen oluşan seri, sürükleyici video ve ses içeriklerini hiper hızlı bağlantı imkanlarıyla birleştirerek günlük eğlence ve üretkenlik ihtiyaçlarını taşınabilir cihazlarla karşılıyor. Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+, birden fazla cihazda kesintisiz deneyim sunarak kullanıcılarının ve yakınlarının dijital dünyada güvenle gezinmesine inovatif yollar sunan bağlantılı Galaxy ekosistemini destekliyor.

Tablet teknolojilerindeki en son yenilikleri herkesin deneyimlemesi gerektiğine inandıklarını belirten Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, “Galaxy Tab A Serisi’nin en yeni ürünleriyle, tüm Galaxy ekosistemindeki muhteşem eğlence özelliklerinin ve üretkenliği artıran çoklu görevlerin herkes tarafından kullanılmasını her zamankinden daha kolay hale getirdik” dedi.

Kullanıcıları, en sevdikleri filmlerin, dizilerin ve oyunların içinde hissettiren Galaxy Tab A9 ve A9+, sırasıyla 8,7 ve 11 inç ekranlarıyla, şimdiye kadar Galaxy A Serisi tabletlerde sunulan en büyük ekranlara sahip. Galaxy Tab A9+ kullanıcıları, kesintesiz oyun oynama ve gezinme sunan 90Hz yenileme hızı sayesinde sinematik deneyimler yaşayarak, eğlencenin içine dalabilir ve Dolby Atmos destekli dörtlü hoparlör sistemiyle seslerin derinlemesine keyfini çıkarabilir. Galaxy Tab A9 ise çift hoparlöre sahip. İki tablet de yumuşak dokulu arka kapağıyla, şık ve yekpare tasarımıyla kolay kullanım sunuyor.

Galaxy Tab A9 ve A9+, kullanıcılara daha fazlasını başarma gücü veren performans ve hızla buluşturuyor. Galaxy Tab A Serisi’nde, kullanıcılara bugüne kadarki en büyük bellek ve depolama alanı sunuluyor. Böylece dosyaları, fikirleri ve daha fazlasını kaydetmek kolaylaşıyor. Üretkenliği artırmak ve öğrenmeyi kolaylaştırmak için tasarlanan Galaxy Tab A9+, Samsung DeX sayesinde PC düzeyinde çoklu görev yeteneğini tabletlere kazandırıyor. Çoklu aktif pencere özelliği, aynı anda daha fazlasını yapma imkanını en üst düzeye çıkaran üçe kadar bölünmüş ekranı destekliyor. Galaxy Tab A Serisi kullanıcıları artık, Ekran Kaydedici özelliğiyle ekranlarını kaydedebiliyor. Böylece aradıkları bilgilere ve görüntülere istedikleri an kolayca geri dönebiliyor.

Important!  iPhone 15, "Qi2" Kablosuz Şarj Destekleyen Birinci iPhone Oldu! (Peki Bu Ne Manaya Geliyor?)

Galaxy Tab A Serisi, Samsung Galaxy cihazları arasında sorunsuz bağlantı kuruyor. Böylece kullanıcılar, içeriklerin keyfini çıkarırken mobil, tablet ve TV monitörleri arasında kolayca geçiş yapabiliyor. Cihaz eşleştirme gerektirmeden dosya paylaşımını kolaylaştıran Quick Share özelliği ise kullanıcıların favori içeriklerini cihazlar arasında gönderebilmesini sağlıyor.

Yeni Galaxy Tab A Serisi ürünler, Samsung’un ödüllü ve çok katmanlı güvenlik platformu Samsung Knox ile korunuyor. Böylece verilerin güvende ve emniyette olması sağlanıyor. Güvenlik ve Gizlilik Panosu, kullanıcıların verilerinin nasıl saklandığını ve kullanıldığını kolayca görüp kontrol etmesini sağlıyor. Özel Paylaşım özelliği ise içerikleri paylaşılmadan önce şifreliyor. Böylece, içeriği paylaşan kullanıcı, hassas bilgileri, endişe duymadan gönderebilmek için erişim izinlerini, içeriğin geçerlilik tarihini ve daha fazlasını ayarlayabiliyor. Diğer yandan, Güvenli Wi-Fi sayesinde kullanıcılar, risk taşıyan paylaşımlı internet ağları konusunda endişelenmeden Galaxy Tab A9 veya A9+’larını her yerde kullanabiliyor. İnternet trafiğini şifreleyen ve takip uygulamalarını engelleyen özellik, internette gizli ve güvenli gezinme sağlıyor.

Tabletler çocuklar için de önemli bir eğlence ve öğrenme aracı haline geldi. Bu çerçevede, Samsung Kids özelliği, çocukların dijital dünyada güvenle gezinmesine yardımcı oluyor. Kolay kurulum sürecinden sonra ebeveynler ve bakıcılar, çocukların dijital aktivitelerini takip ve kontrol edebiliyor, ayarlara erişebiliyor, çocuklara yönelik profiller oluşturabiliyor, oyun süresini ayarlayabiliyor ve çocukların tükettiği içerikleri izleyebiliyor. Ayrıca, Samsung Galaxy cihazlardaki “Edutainment” özelliği, cihazların eğlenceli ve ilgi çekici içerikler sunmasını sağlıyor.

Galaxy Tab A9 Serisi, 23 Ekim’den itibaren belirli pazarlardan başlayarak satışa çıktı. Serideki tabletler Grafit, Gümüş ve Lacivert olmak üzere üç zarif renkte sunulacak.

Galaxy Tab A9 / A9+

  Galaxy Tab A9 Galaxy Tab A9+
Ekran 8,7-inç, LCD

60Hz’e kadar

11,0-inç, LCD

90Hz’e kadar

* Yuvarlatılmış köşeler hesaba katılmadan çapraz olarak tam bir dikdörtgen olarak ölçülmüştür. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha küçüktür.
Boyutlar ve Ağırlık 124,7 x 211,0 x 8,0 mm, 332g (Wi-Fi), 333g (LTE) 168,7 x 257,1 x 6,9 mm, 480g (Wi-Fi), 491g (5G)
Kamera 8 MP Arka Kamera

2 MP Ön Kamera

8 MP Arka Kamera

5 MP Ön Kamera

AP/İşlem Mimarisi Sekiz Çekirdekli İşlemci
Hafıza

& Depolama

4GB + 64GB

8GB + 128GB

4GB + 64GB

8GB + 128GB

1 TB’a kadar Micro SD Kart Desteği
*Kullanılabilir depolama kapasitesi, önceden yüklenmiş yazılıma göre değişir

**Bellek seçeneği pazara göre değişiklik gösterebilir.

***Mikro SD kart ayrı satılır.

Pil 5.100mAh 7.040mAh
*Üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilen tipik değerdir. Tipik değer, IEC 61960 standardında test edilen diğer pil örnekleri arasında, pil kapasitesindeki sapmayı dikkate alan tahmini ortalama değerdir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım modellerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

**QC2.0 ve AFC ile uyumlu kablolu şarj.

***15W Güç Adaptörü ayrı satılır. Yalnızca Samsung onaylı şarj cihazlarını ve kabloları kullanın.

İşletim Sistemi Android 13
Ağ ve Bağlantı Wi-Fi 5, Bluetooth® v 5.3
Ses Dolby Atmos®
Güvenlik Samsung Knox
Aksesuarlar Kapaklı Kılıf, İnce Kılıf Klavyesi
*Aksesuarlar ayrı olarak satın alınabilir. Üçüncü taraf kılıfların bulunabilirliği, pazara, operatöre ve perakendeciye göre değişiklik gösterebilir.

** İnce Kılıf Klavyesi yakında yalnızca Tab A9+ için satışa sunulacaktır.

Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+, Eğlence ve Üretkenlik Vadediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!