Samsung Galaxy Z Flip5 Tek Tek Modüllerine Ayrıldı: “Katlanabilir Telefonlar Dayanıksız” Fikri Yıkılacak [Video]

featured
service

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un temmuz ayında tanıttığı Galaxy Z Flip5 isimli katlanabilir ekranlı telefonu, dikkat çeken bir proje ile gündemde. YouTube’da teknolojik eserler üzerine görüntüler çeken JerryRigEverything, akıllı telefonunun “içini dışına çıkardı“. Böylece Samsung’un lansmanda üstünü tekraren çizdiği menteşe dizaynından tutun da bataryaya kadar her kesim gün yüzüne çıkmış oldu.

Galaxy Z Flip5’i modüllerine ayıran Zack, geçmişte pek çok akıllı telefonu kesimlerine ayırmıştı. Lakin Samsung Galaxy Z Flip5, YouTuber’ı epey zorladı. Aslında bu şaşırtan bir şey değil zira katlanır olmayan akıllı telefonlar, statik bir gövde üzerine inşa edildiği için modülleri sökmek, değiştirmek ve yine montaj daha kolay. Samsung Galaxy Z Flip5’in iki kesimli yapısı, tamir süreçlerini bir nebze zorlaştıracak üzere görünüyor.

Yine de Samsung Galaxy Z Flip5, evvelki modellerden daha dayanıklı!

2766ddd617fd3a69da2b8cc2a5b6ad712a94f169

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar, bugüne dek daha çok sağlamlık ile ilgili tartışmalara husus oldular. Bu mevzudaki genel kanı, katlanabilir ekranlı telefonların daha dayanıksız olduğu istikametindeydi. Ancak JerryRigEverything’in paylaştığı görüntü, bu durumun artık geride kaldığını gözler önüne seriyor. Çünkü YouTuber, akıllı telefona maket bıçağı ile girişmesine ve telefona pek de itina göstermemesine karşın, telefonu yine monte ettiğinde meselesiz bir biçimde çalıştırdı. Üstelik dokunmatik ekranda ve kameralarda da sorun yoktu.

Samsung Galaxy Z Flip5’in kesimlere ayrıldığı video

Yukarıdaki görüntü ile ilgili yorumlarınızı merakla bekliyoruz. Galaxy Z Flip5’in sökülüp yine birleştirilmesi sonucunda sorunsuz şekilde çalışıyor olması sizi heyecanlandırdı mı? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Important!  2024'Te Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma
Samsung Galaxy Z Flip5 Tek Tek Modüllerine Ayrıldı: “Katlanabilir Telefonlar Dayanıksız” Fikri Yıkılacak [Video]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!