SILENT HILL: Ascension İçin Ön Kayıtlar Açıldı

featured
service

Genvid Entertainment ve Konami Digital Entertainment, interaktif yayın serileri SILENT HILL: Ascension’ın 31 Ekim Salı günü başlayacağını duyurdu. Oyunseverlerin ilk canlı yayın başladığında hazır olmalarını sağlamak için, ücretsiz uygulama şimdi App Store’da ön siparişe açık. Ayrıca oyuna Google Play’de ön kayıt yaptırılabilir ya da bu deneyimi 31 Ekim tarihinde Ascension.com adresi üzerinden masaüstü tarayıcılarda yaşayabilirsiniz.

Ne Zaman + Nerede:

SILENT HILL: Ascension’ın streaming aplikasyonu şimdi App Store ve Google Play’de ön sipariş ve ön kayıda açıldı

Uygulama yüklemeleri 31 Ekim Salı günü saat 22:01’de başlayacak. Böylece serinin hayranları canlı gerçekleştirilecek dünya prömiyeri öncesinde SILENT HILL: Ascension içeriklerinin bir kısmıyla etkileşime girebilecek.

SILENT HILL: Ascension serisinin ilk canlı yayını 1 Kasım 2023 Çarşamba saat 04:00’da mobil uygulamada veya Ascension.com’da gerçekleştirilecek.

SILENT HILL: Ascension, izleyici odaklı benzersiz bir hikâye anlatma deneyimi vaat eden, etkileşimli bir Genvid yayın serisidir. SILENT HILL evrenine yapılacak bu yeni ziyaret, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde yeni ve korkunç SILENT HILL canavarları tarafından eziyet edilen bir grup karakterin hikayesini anlatıyor. 31 Ekim’de ücretsiz yayın uygulaması veya Ascension.com’daki masaüstü tarayıcılarda başlayacak SILENT HILL: Ascension, bu heyecan verici yeni SILENT HILL hikayesinde ana karakterin kaderini izleyicinin ellerine bırakıyor ve seyirciler hikâyenin gidişatı boyunca kimin kurtulacağını, kimin acıyla veya lanetle karşı karşıya kalacağını belirliyor.

Important!  Zamanında 12 TL’ye alıyorduk: Popüler orta çağ oyununa devasa zam geldi!
SILENT HILL: Ascension İçin Ön Kayıtlar Açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!