Sinem Kobal: Kenan İmirzalıoğlu’nu görür görmez çarpıldım

featured
service

Oyuncu Sinem Kobal, yıllar sonra ilk kez İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ile nasıl tanıştıklarından anlatırken, “Görür görmez çarpıldığım biri” dedi.

Sinem Kobal, İbrahim Selim’in “Kenan İmirzalıoğlu ile tanıştığınız anı hatırlıyor musun?” sorusuna, “Hatırlamaz mıyım? Görür görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda da tabii ki kendisi enerjisiyle çarpmıştı. Farkında da değildim o kadar. Tuttu kolumdan çekti diyebilirim. Ben de böyle kaldım tabii ki” diye cevap verdi.

‘SEVGİ VE EMEK VARSA HER ŞEY BAŞKA TÜRLÜ AKMAYA BAŞLIYOR’

“Evlenince bir şey dönüşüyor mu, evlilik aşkı öldürüyor mu?” sorusuna ise Kobal şöyle yanıt verdi:

“Bence mesele evlilik değil. Mesele hayatını geçirmeye gönüllü olduğun, hayatı beraber yaşamaya gönüllü olduğun partnerin ne yaşadığınla ilgili. Eğer sevgi ve emek varsa o zaman o yolda evlilik de güzel oluyor, sevgili olmak da güzel oluyor; her şey başka türlü akmaya başlıyor. Yoksa sırf evlilik çok güzel bir şey sırf evlenmek için mutlaka evlenilmeli gibi bir şeyi doğru bulmuyorum.

Gerçekten birbirini seven iki ruh karşılaştığı zaman o emeği vermek istiyor ve evlilik burada güzel bir yol çiziyor aslında. Bizim için öyle oldu. O yolu sana çiziyor ve sen de orada başka bir emek veriyorsun, aile oluyorsun, kökleniyorsun bu da sana kendini güçlü hissettiriyor. Aile kavramı ve evlilik kavramı bence her zaman değerini koruyor. Yeter ki Allah hepimizin karşısına iyi insanlar çıkarsın.”

2016 yılında evlenen Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun bu evlilikten Lalin ve Leyla isimlerinde 2 çocukları var.

Important!  Hamas'tan 'rehine' açıklaması: 'Hazırız' diyerek İsrail'e mesaj verildi
Sinem Kobal: Kenan İmirzalıoğlu’nu görür görmez çarpıldım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!