Sony, Oyunculara Özel İlk Kablosuz Kulaklığı InZone Buds’ı Duyurdu

featured
service

Japon teknoloji şirketi Sony, bugün gerçekleştirdiği bir etkinlikte “InZone Buds” ismini verdiği yeni kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Sony, bu kulaklığın sıradan bir ürün olmadığını söyledi. Bunun nedeni, InZone Buds’ın tamamen oyuncular için tasarlanmış olmasıydı. Bu durum, Sony için bir ilk niteliğinde.

Sony InZone Buds, PlayStation 5, PC’ler ve hatta akıllı telefonlar ve tabletler için uyumlu olarak kullanılabilen bir kulaklık olarak karşımıza çıktı. 30 ms’nin altında gecikme süresi vadeden kulaklıklar, bunu sağlayabilmek için USB Type-C girişine sahip olan bir bağlantı aparatı içeriyor. Bluetooth LE desteğine de sahip olan kulaklık, Android telefonlar için de etkileyici bir deneyim sunacak gibi görünüyor.

Karşınızda Sony InZone Buds

cbe73a61c8ab46885cfa4a8c4cd46a14e2e70a94

Uzun süreli oyun deneyimi için ergonomik bir tasarıma sahip olan kablosuz kulaklık, 12 saate kadar kesintisiz kullanım imkânı sunuyor. Sony’ye göre bu pil gücü, endüstrideki en iyi seviyeyi sunuyor. Buna şarj kutusunu da eklediğimizde, 24 saate varan kullanım süresi ile karşılaşacağımızı söyleyelim. Sony’ye göre sadece 5 dakikalık şarj, bu kulaklığın 1 saat boyunca kullanılmasını sağlayacak.

ff18adb7d29dec47dd2c3dd0e4382673d00d525a

Sony InZone Buds, sahip olduğu teknik özelliklerle de dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Zira bu kablosuz kulaklık, 360 derece uzamsal ses kalitesi sunuyor. Ayrıca bu kablosuz kulaklık için sunulan mobil uygulama ile PC yazılımı, kullanıcının kulaklarının “resmini çekip”, kişiye özel ses profilleri oluşturabiliyor. Böylelikle her kullanıcı, kendisi için en uygun olan ses kalitesini yakalamış olacak. Öte yandan; gürültü engelleme ve dokunmatik kontrol gibi özellikler de Sony InZone Buds’ta bulunuyor.

ef6ca2d7a091b6368686c66bb404483774c28e67

Sony’nin oyuncular için geliştirdiği InZone Buds, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği sunacak. Kablosuz kulaklığın fiyatı ise 199,99 dolar olarak açıklandı. Sony Türkiye’nin internet sitesine baktığımızda, InZone Buds’ın şimdilik listelenmediğini görüyoruz. Ancak yakın bir gelecekte, bu durumun değişeceğini düşünüyoruz. Oyuncu kulaklığının Türkiye fiyatı da o günler geldiğinde belli olacaktır.

Important!  Microsoft'tan büyük hamle: ChatGPT geliştiricisi Sam Altman işe alındı

daha fazla teknoloji haberleri için cyber.com.tr

Sony, Oyunculara Özel İlk Kablosuz Kulaklığı InZone Buds’ı Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bildirimleri Etkinleştir OK Hayır, teşekkürler