Sponsoru Olduğumuz Espor Ekibi Pcific, Bir Ayda 2. Şampiyonluğuna Ulaştı!

featured
service

2018 yılında kurulan Espor kadrosu Pcific, başarılarına devam ediyor. Takımı büsbütün Türk oyunculardan oluşan ve bizim de Webtekno olarak medya sponsorluğunu üstlendiğimiz ekip, evvel Lidoma Valorant Reborn ve akabinde Balıkesir Dijital Gençlik Merkezi’nde aldığı zaferlerle bir ayda 2 şampiyonluk elde etti.

Valorant TR Birlik Ligi bileti için çaba ederken üçüncü parti turnuvalara da katılan takım, Balıkesir Dijital Gençlik Merkezi’nin 100 bin TL’lik ödül havuzu ile offline olarak düzenlediği turnuvada da harita bile vermeden şampiyon olarak formunu yakaladı.

Pcific, Valorant TR Birlik Ligi Bileti için favori konumda!

6ff013697fbe88df08e403f8a6508195295d9f79

Valorant TR Birlik Ligi bileti için favori pozisyonda Pcific Icarus, ay başında Lidoma’nın 50 bin TL ödül havuzuyla online olarak düzenlediği Valorant Reborn turnuvasında lig yolunda en büyük rakibini net skorlarla yenerek şampiyon olmuştu.

Takım, Balıkesir Gençlik Merkezi’nde Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Lideri Yahya Akduman’ın iştirakiyle gerçekleştirilen merasimde de 60 bin TL’lik ödülün sahibi oldu ve kupayı kaldırdı. Takım, yükselişini ESA Kapalı Elemelerinde sürdürmeye çalışacak. Biz de onları takip etmeye ve desteklemeye devam edeceğiz.

Important!  Mortal Kombat 1 - İnceleme
Sponsoru Olduğumuz Espor Ekibi Pcific, Bir Ayda 2. Şampiyonluğuna Ulaştı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!