Starfield, çıkar çıkmaz 1 milyon eşzamanlı oyuncu sınırını aştı

featured
service

Starfield, daha pahalı Premium ve Constellation sürümlerinin ön siparişini veren kişiler için beş günlük bir erken erişim süresinin ardından Salı akşamı resmi olarak piyasaya sürüldü. Ve şimdi Microsoft, geliştirici Bethesda Game Studios’un bilim kurgu RPG’sini oynayan oyuncuların sayısına dikkat çekiyor.

Xbox başkanı Phil Spencer, Çarşamba gecesi geç saatlerde bir X gönderisinde “Starfield bugün tüm platformlarda 1 milyon eşzamanlı oyuncuyu aştı” dedi.

  • Starfield Detaylı inceleme

Microsoft Store’daki Xbox oyuncuları, Xbox Bulut Oyun oyuncuları veya PC oyuncuları için sayılar açıklanmamış olsa da, Valve’ın Steam hizmetinde Starfield’ın PC sürümü için eş zamanlı oyuncuları görmek mümkün.

Valve’ın Steam oyuncu istatistikleri şu anda Starfield’ı eşzamanlı oyuncular açısından (bu yazının yazıldığı sırada) beşinci en yüksek oyun olarak gösteriyordu. Oyun Çarşamba günü 269.177 kişisel eşzamanlı oyuncu zirvesine ulaştı. Ancak bu rakamlar halen bir başka tek oyunculu RPG olan Larian’ın Baldur’s Gate 3’ünün gerisinde kalıyor. Oyun, Çarşamba günkü en iyi oyuncu sayısı zirvesi olan 373.504 ile şu anda üçüncü sırada yer alıyor.

Bu hafta sonu muhtemelen daha fazla oyuncunun Starfield için vakit ayırma şansı bulmasıyla daha yüksek bir Steam eş zamanlı oyuncu sayısı görmemiz mümkün olacaktır. Oyun şu anda hala Steam’de en çok satan bir numaralı oyun, bu da pek çok kişinin önceden ön sipariş vermek yerine Starfield’ı satın almaya karar verdiği anlamına geliyor.

Important!  Oyun Dünyasının Yeni Gözdesi Starfield’ı Sevenler İçin Birebir 10 Oyun
Starfield, çıkar çıkmaz 1 milyon eşzamanlı oyuncu sınırını aştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!