Starfield, Erken Erişime “Açılamadı”: Oyuna Saatlerce Giriş Yapılamadı

featured
service

Yılın en çok beklenen oyunlarından Starfield, dün gece erken erişim kapsamında oyuncuların hizmetine sunuldu. Yani en azından Bethesda’nın planı bu istikametteydi. Lakin erken erişim hakkı elde eden pek çok oyuncu, büyük bir sorunla karşılaştılar. Oyuncular, oyunu oynamayı bırakın giriş bile yapamadılar

Dünyanın en büyük forum sitelerinden Reddit’te “Starfield” başlığı altına yapılan yorumlara baktığımızda, emsal biçimde sayısız paylaşım yapıldığını görüyoruz. Oyuncular, geri sayım sona ermiş olmasına karşın Starfield’ı açamadılar. Oyuna girmek isteyen oyunseverler, “Çok erken davrandınız” biçiminde garip bir hata iletisi gördüler. 

Sorun giderilmiş üzere görünüyor

41944322dfde51d922130f4919dd9b57ea09ee7e

Oyuncular, nihayet Starfield oynamaya başlamışlar üzere görünüyor. Zira oyuncular, Starfield karakterlerini toplumsal medyada paylaşmaya başladılar.

Bu ortada; Bethesda’nın Starfield erken erişim lansmanında neden bu türlü bir sorun yaşadığı bilinmiyor. Öte yandan; Starfield için sancılı sürecin asıl artık başladığını söylemek mümkün. Önümüzdeki birkaç gün, oyundaki bugların toplumsal medyada saçıldığı bir periyot olacak.

Starfield ile ilgili ayrıntılı bilgi için:

Important!  Activision, Yapay Zekâyla Call of Duty'deki Sesli Sohbetleri Denetim Edecek!
Starfield, Erken Erişime “Açılamadı”: Oyuna Saatlerce Giriş Yapılamadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!