Starfield, GeForce NOW’a Geldi! Hem de Fiyatsız Oynanabiliyor

featured
service

Yılın en çok beklenen görüntü oyunlarından Starfield ile ilgili dikkat cazibeli bir gelişme yaşandı. Uzay temalı üretim, NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce NOW’a eklendi. Böylece Starfield’ın oynanabileceği yeni bir mecra daha oluşmuş oldu. Oyuncular, fiyatlı paket satın alarak veya NVIDIA GeForce NOW için sunulan fiyatsız deneme paketi ile Starfield’ın neler sunduğunu deneyimleme imkânı yaşayacaklar.

Bethesda’nın beğenilen oyunu, PC’ler için oldukça yüksek sistem ihtiyaçlarına sahip. Bununla uğraşmak istemeyen kullanıcı, NVIDIA’nın bulut oyun sistemini kullanarak Starfield oynayabilecek. Tabi en güzel tecrübesi yaşamak için mümkün olan en güzel internet erişimine sahip olunması gerekecek.

PC sürümünü satın almaktan daha ucuza mâl olacak!

217ddc8231fe42b2d12c174a59c633b503d9a008

Starfield’ın en uygun fiyatlı PC sürümü 899,00 TL karşılığında satın alınabiliyor. NVIDIA GeForce NOW abonelik paketleri ise 244 TL’den başlayıp 2.100 TL’ye kadar çıkıyor. Bunu göz önünde bulundurduğumuzda, Starfield’ı NVIDIA GeForce NOW’dan oynamanın daha avantajlı olacağını söylemek gerekiyor. Starfield yerine 589 TL karşılığında üç aylık paket satın almak, en azından 3 ay boyunca Starfield ile birlikte NVIDIA GeForce NOW’daki öbür oyunlara da ulaşmanızı sağlayacak.

Şunu da belirtmekte yarar var. Şayet müddet takıntınız yoksa ve her 30 dakikada bir oturumun kapatılmasına razıysanız, NVIDIA GeForce NOW Basic paketini ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Öte yandan; Basic pakette RTX üzere özelliklerin bulunmadığını belirtelim. İmaj kalitesi de bir nebze düşük olacaktır.

Starfield’da Türkiye’nin nasıl göründüğünü merak ediyorsanız:

Important!  League of Legends (LoL) FPS Artırma Yolları (2023)
Starfield, GeForce NOW’a Geldi! Hem de Fiyatsız Oynanabiliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!