Starfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı [Hemen İndirebilirsiniz]

featured
service

Yılın en çok konuşulan oyunlarından bir tanesi olan Starfield ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Geçmişte pek çok tanınan oyun için Türkçe çeviri yapan “Anonymous Çeviri” grubu, Starfield’ı Türkçe hale getiren yamayı tüm oyuncuların beğenisine sundu. Şimdi beta kademede olan yama, oyunculara Türkçe Starfield tecrübesi sunacak.

Anonymous Çeviri tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda, Türkçe yamanın şimdi tamamlanmadığını görüyoruz. Grup, şu an için yalnızca ana öyküdeki diyaloglar ile arayüz için çeviri çalışması yapıldığını, sürecin devam ettiğini açıkladı. Ve evet, Türkçe yama beta etapta olması nedeniyle düzgün bir formda çalışmayabilir. Lakin tekrar de bir baht vermek isteyen oyuncular, bu yamayı an prestijiyle deneyimleyebiliyorlar.

Starfield Türkçe yaması fiyatsız değil!

8b8b92523140857d21bffcda08aa33a49784565b

Anonymous Çeviri, aylık abonelik sistemiyle hizmet veriyor. Yani Starfield’ın Türkçe yamasına ulaşmak isteyen oyuncuların aylık 85,5 TL karşılığında Anonymous Çeviri’ye abone olmaları ve daha sonra Türkçe yamayı indirmeleri gerekiyor. Bu ortada; aboneliği başlattıktan sonra Starfield’ın Türkçe yamasını bir kere kütüphanenize eklemeniz yeterli. Ay sonunda aboneliği yenilemeseniz bile Türkçe yamaya erişim sağlayabileceksiniz. Bunun yalnızca Starfield için değil, Anonymous Çeviri tarafından Türkçe yaması oluşturulan öbür oyunlar için de geçerli olduğunu söyleyelim. Ancak Anonymous Çeviri’nin Türkçe yama için yayınladığı güncellemeleri indirmek için aboneliğinizin devam etmesi gerekecek.

Starfield Türkçe yama sayfasına yapılan yorumlara baktığımızda, yamayı deneyimleyen oyuncuların bulunduklarını ve ufak tefek problemler yaşamış olsalar da oyunu Türkçe hale getirmeyi başardıklarını görüyoruz. Takım, tüm meseleleri çözecek kararlı sürümün birkaç ay sonra geleceğini belirtiyor. Bu ortada; Starfield Türkçe yamasının oyunun tüm sürümleri için kullanılabildiğini belirtelim. Game Pass aboneleri bile bu yama ile oyunu Türkçe yapabilecekler.

Starfield Türkçe yaması için buradaki ilişkiye göz atabilirsiniz.

Important!  Sponsoru Olduğumuz Espor Ekibi Pcific, Bir Ayda 2. Şampiyonluğuna Ulaştı!

Starfield’da Türkiye ile Dünya’nın nasıl göründüğünü merak ediyorsanız:

Starfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı [Hemen İndirebilirsiniz]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!