Starfield Skyrim’i bile geride bırakmayı başardı; şimdi hedefinde Fallout 4 var

featured
service

SteamDB’ye nazaran, Bethesda’nın yeni bilimkurgu RPG’si Starfield, erken erişime açılmasının üzerinden iki hafta geçmeden, 10 Eylül’de 330.723 eş vakitli oyuncuyla tüm vakitlerin doruğuna ulaştı ve The Elder Scrolls 5: Skyrim’i bile geride bırakmayı başardı.

Skyrim 12 yıl evvel Steam’de 287.411 eşzamanlı oyuncuya ulaşmıştı ve hala çok sayıda oyuncu tarafından oynanıyor. Starfield, Bethesda’nın tüm vakitlerin en tanınan oyunlarından birini geçmeyi başarmış olsa da, 2015’te yayınlandığı sırada 472.962 ile şirketin Steam’deki en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına sahip olan Fallout 4’ü şimdi geçemedi.

Starfield’ın Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass’te de mevcut olduğu düşünüldüğünde, şu anda mevcut tüm platformlardaki toplam eş vakitli oyuncu sayısının bildiğimizden çok daha fazla olması mümkün görünüyor. Bethesda’nın 7 Eylül’de yaptığı açıklamaya nazaran, oyunun altı milyondan fazla oyuncuya ulaştığı biliniyor.

Oyunun direktörü Todd Howard önümüzdeki yıl Starfield’a resmi mod takviyesinin geleceğini de doğruladı. Ayrıyeten lansman sonrası gelecek DLC hakkında da yorum yaptı, fakat şimdilik detaylar konusunda sessiz kaldı.

Important!  Starfield'ın İnceleme Puanları Paylaşıldı: İşte Son Yılların En Çok Beklenen Oyununa Gelen Birinci Yorumlar!
Starfield Skyrim’i bile geride bırakmayı başardı; şimdi hedefinde Fallout 4 var

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bildirimleri Etkinleştir OK Hayır, teşekkürler