Starfield yükselişini sürdürüyor, mod araçları seneye

featured
service
starfield ne kadar oyuncuya ulasti168633 0 Son yılların en çok beklenen oyunları ortasında yer alan Starfield hakettiği ilgiyi görmeye devam ediyor. Steam listelerinde yükselişini sürdüren Starfield oyuncuları daha fazla etkileşime sokmak için mod araçları da sunacak.

Starfield yükseliyor

Son güncellemelere nazaran Starfield oyunu 278700 pik oyuncu sayısına ulaştı ve Skyrim’i az farkla geçti. Böylelikle en çok oynanan 30 oyun ortasına girdi. Oyunu Microsoft Store ve Game Pass üzerinden oynayanlar da hesaba katılınca bu sayı daha da artıyor. Bununla birlikte Microsoft ne kadar satış yapıldığı konusunda bilgi vermiyor. Yalnızca Bethesda, 6 milyon oyuncuya ulaştığını bildirdi.

Diğer taraftan gelecek yılın birinci aylarında Starfield için mod araçlarının da yayınlanması bekleniyor. Firmanın evvelki oyunları da 3 aylık bir mühlet sonunda mod takviyesine kavuşmuştu. Ayrıyeten desen kalitesini arttıracak Starfield HD Reworked Project modu da misal tarihlerde kullanıma sunulacak. Son olarak oyunun birinci kıssa genişlemesi olacak Shattered Space DLC paketinin de Mart ayında çıkması bekleniyor.

Important!  AMD ekran kartı sahipleri Starfield’da yıldızları göremiyor
Starfield yükselişini sürdürüyor, mod araçları seneye

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!