Telefonlarımıza Gelecek 118 Yeni Emoji Duyuruldu

featured
service

Mesajlaşma uygulamalarında, toplumsal medyada ya da aklınıza gelebilecek her alanda kullandığımız emojilerin referans noktası olan Unicode Konsorsiyumu, “Emoji 15.1″i resmen yayınladı ve önümüzdeki yıl prestijiyle telefonlarımızda ve uygulamalarda görebileceğimiz 118 yeni emoji teklifini paylaştı.

Her şeyden evvel, Unicode Konsorsiyumu’nun paylaşmış olduğu listenin bir teklif olduğunu, yeni emojilerin tamamını ya da kimilerini uygulamalara ya da platformlara eklemenin şirketlerin inisiyatifinde olduğunu belirtelim. Yani bu emojilerin bazılarını kullandığınız uygulamalarda hiçbir vakit görememe ihtimaliniz de bulunuyor.

Emoji 15.1 ile duyurulan yeni emojiler şu formda:

6b28a9dae2f41882d753cc44ba91a26dd35adcc7

*İlk iki satır yeni emojileri, 3-5 satırlar mevcut emojilerin yeni varyasyonlarını göstermektedir.

Hevesinizi kırmak üzere olmasın ancak kelam konusu 118 emojiden sadece 6 tanesi büsbütün yeni bir emoji sunuyor. Geri kalan 112 emoji, mevcutta bulunan emojilere yeni varyasyonlar kazandırıyor; Sağa gerçek yürüyen çocuk, sağa gerçek koşan çocuk, sola yanlışsız koşan çocuk vs. Yeniden de anka kuşu ve mantar üzere şu ana kadar neden olmadığını merak ettiğimiz birtakım emojilerin sunulmuş olması sevindirici.

Important!  Huawei'den Yeni Kirin Yonga Seti İddiaları
Telefonlarımıza Gelecek 118 Yeni Emoji Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bildirimleri Etkinleştir OK Hayır, teşekkürler