Ubisoft’un Yeni Assassin’s Creed Oyunu Codename Red’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

featured
service

Oyun dünyasının heyecanla beklediği bir haber var! Ubisoft’un gizem dolu oyun serisi Assassin’s Creed’in yeni oyunu Codename Red’in çıkış tarihi sonunda netleşti. Merakla beklenen bu yapım için heyecan dorukta.

Ubisoft’un önceki Assassin’s Creed oyunlarının başarısı, Codename Red’in de büyük ilgi görmesini sağladı. Oyunseverler, serinin önceki yapımlarında olduğu gibi bu yeni oyunla da kendilerini tarihle dolu bir maceranın içinde bulacaklar.

Codename Red’in çıkış tarihi olarak belirlenen tarih, oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği bir gün: [ÇIKIŞ TARİHİ]. Bu tarih, oyunseverlerin takvimlerinde kırmızı çizgiyle işaretlenmiş durumda.

Assassin’s Creed Codename Red’in çıkış tarihi belirlenirken, yapımcılar oyununun hayranlarını daha da heyecanlandıracak yeni detaylar da paylaşacaklarını müjdelediler. Codename Red, sürükleyici hikayesi, etkileyici grafikleri ve benzersiz oynanışıyla oyunseverlere unutulmaz bir deneyim vadediyor.

Ubisoft’un bu yeni oyunu, oyunculara tarihi dönemlerde unutulmaz bir macera yaşatmayı amaçlıyor. Codename Red’in çıkışıyla birlikte, oyuncuların tarih boyunca dolaşırken gizem dolu hikayeleri keşfetmeleri ve kahramanlık dolu görevleri yerine getirmeleri için beklenmedik bir yolculuk başlıyor.

Assassin’s Creed hayranlarının ve oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği bu an, nihayet geldi. Codename Red’in çıkış tarihiyle birlikte, oyun dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

Important!  Yapay zeka "kız arkadaşının" teşvikiyle kraliçeye suikast planlayan adamın cezası belli oldu
Ubisoft’un Yeni Assassin’s Creed Oyunu Codename Red’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!