Volkswagen’in tamamen elektrikli sedanı ID.7 Tourer gün yüzüne çıktı

featured
service
Volkswagen’in 2024’te piyasaya sürülecek ilk tamamen elektrikli station wagon’u yeni ID.7 Tourer’in resmi öngösterimi yapıldı. ID.7 için üretim bir süre önce firmanın Almanya Emden’deki fabrikasında başlamıştı. Elektrikli ID.3, ID.4, ID.5 ve ID.6’in yanında yerini alan ID.7, 2026 yılına kadar piyasaya sürülecek 10 yeni
Volkswagen
elektriklisinden biri olacak.
38cf6001

ID.7 Tourer

Tam lansmanı 2024’te gerçekleştirilecek ID.7 Tourer ilk aşamada Avrupa’da satışa sunulacak. Geniş bagaj hacmi sebebiyle ailelerin elektrikli tarafta en çok tercih edeceği VW modellerinden olacağı öngörülüyor. Araç tahminlere göre 700 km’ye yakın bir menzil sunacak ve tek motor üzerinden 282 beygir güç ve 550 Nm tork üretecek. ID.7 Tourer için tahminlere göre ileride çift motor / dört çeker opsiyonu da sunulacak. Araç Almanya’daki Emden fabrikasında ID.7 ile beraber üretilecek.

4babc222

ID.7 Tourer

ID.7 Tourer, Volkswagen Grubu’nun MEB platformunu temel alıyor. Uzun dingil mesafesine sahip modüler sistemin avantajlarını iç mekanda ve bagajda fazlasıyla kullanıyor. 545 litre bagaj hacmi bulunan araçta arka koltuklar yatırıldığında bu hacim 1.714 litreye kadar çıkabiliyor.

daha fazla otomobil haberleri için otomobilhaber.com

Important!  "Dünyanın En Tehlikeli Otomobili" Olarak Nam Salmış Yugo'yla Tanışın: Atsan Atılmaz Satsan Satılmaz!
Volkswagen’in tamamen elektrikli sedanı ID.7 Tourer gün yüzüne çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!