Xiaomi yeni klima modelini satışa sunuyor

featured
service

Çin’de Xiaomi, Mijia Klima 1.5 HP 2023 modelini tanıttı. Bu model, 2022 modelinin devamı niteliğinde olup Xiaomi Mall üzerinden ön satışa sunulmuştur. Ön satış için 100 yuan depozito ile ayırtılan klimanın son fiyatı ise 2.479 yuan olarak belirlenmiştir.

Mijia Klima 1.5 HP 2023, yeni nesil çift hibrit taze hava sistemi ve kendi geliştirdiği santrifüj turboşarj teknolojisi ile dikkat çekiyor. Bu teknolojiler sayesinde dış hava derinlemesine temizleniyor ve ikincil basınçla odanın içine salınıyor.

Klimanın öne çıkan bir diğer özelliği ise 40m³/saat taze hava hacmine ulaşabilmesi. Bu özellik, herhangi bir delik açmaya ya da genişletmeye gerek duymadan sağlanıyor. Ayrıca klima, antibakteriyel ve antiviral özelliklere sahip özel bir HEPA filtre elemanı ile donatılmıştır.

Xiaomi yeni klima modelini satışa sunuyor

Bu klimada entegre dairesel bir LED ekran bulunmaktadır. Bu ekran sayesinde kullanıcılar ayarlanan sıcaklık, nem ve hava hızını görebilirler. 14 adet süpürme bıçağına ve toplamda 602 adet dairesel mikro deliğe sahip olan bu klima, hava akışını yumuşatarak kullanıcılara daha konforlu bir deneyim sunar.

Mijia Klima 1.5 HP 2023, tam DC frekans dönüşüm teknolojisi kullanıyor. Bu teknoloji, daha güçlü, daha stabil ve uzun ömürlü olup normal DC inverter klimalardan daha enerji tasarruflu çalışıyor.

Klima, dahili bir fotosensitif sensöre sahip. Bu sensör, parlaklığı akıllıca ayarlıyor ve özelleştirilmiş uyku eğrilerini destekliyor. Yüksek kaliteli bir kompresöre sahip olan bu klima, 30 saniye içinde hızla soğuma ve 60 saniye içinde hızla ısıtma yapabiliyor. Kullanıcılar, Mijia Uygulaması ile klimayı eşleştirerek çeşitli işlevleri gerçekleştirebilirler.

daha fazla teknoloji haberleri için cyber.com.tr

Important!  iPhone 15 Pro, iPhone 14 Pro'dan daha kalın ama daha hafif olacak
Xiaomi yeni klima modelini satışa sunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!